Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976

Opony Metzeler Enduro 3 Sahara

Odnaleźć swój Enduro 3 Sahara tutaj!

Opona Metzeler Enduro 3 Sahara została wyprodukowana z myślą o motocyklach enduro, które jeżdżą nie tylko w terenie, ale również po zwykłych, prostych drogach. W obu tych przypadkach prezentowane ogumienie Metzeler oferuje bardzo dobre osiągi oraz zapewnia stabilność, sterowność, zwrotność oraz przyczepność, co pozytywnie wpływa nie tylko na bezpieczeństwo, ale również na komfort jazdy.

Cechy bieżnika

Bardzo dużą zaletą opony Metzeler Enduro 3 Sahara jest nowoczesna budowa bieżnika. Został on zaprojektowany tak, aby zapewnić jak najlepszą przyczepność na zakrętach oraz w terenie. Dzięki zastosowaniu takiej budowy bieżnika i profilu, motocykl wyposażony w opony Metzeler Enduro 3 Sahara będzie zachowywać się stabilnie podczas pokonywania ostrych zakrętów oraz w trakcie jazdy na granicy przyczepności. Warto dodać, że bieżnik prezentowanej opony Metzeler charakteryzuje się wysokim poziomem samoczyszczenia. Wydajne odprowadzanie wody spod powierzchni ogumienia chroni przed poślizgami na mokrej lub miękkiej, błotnistej trasie.

Ekonomiczność

Należy dodać, że ogumienie Metzeler Enduro 3 Sahara jest rozwiązaniem bardzo ekonomicznym. Zaletą tego produktu jest korzystny stosunek ceny do jakości, a także wysoka trwałość mieszanki, z której wykonano te opony motocyklowe. Dzięki temu będzie ono spełniać swoje zadania przez wiele kilometrów.

Cechy

 • Bezpieczna płatność i dostawa.
 • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
 • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
 • Bezpłatna dostawa
  Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
 • Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
  Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
 • Bezpośrednio pod Twoje drzwi
  Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK