Metzeler

Opony Metzeler Enduro 3 Sahara

Od451,10 złza opone

Odnaleźć swój Enduro 3 Sahara tutaj!


Opona Metzeler Enduro 3 Sahara została wyprodukowana z myślą o motocyklach enduro, które jeżdżą nie tylko w terenie, ale również po zwykłych, prostych drogach. W obu tych przypadkach prezentowane ogumienie Metzeler oferuje bardzo dobre osiągi oraz zapewnia stabilność, sterowność, zwrotność oraz przyczepność, co pozytywnie wpływa nie tylko na bezpieczeństwo, ale również na komfort jazdy.

Cechy bieżnika

Bardzo dużą zaletą opony Metzeler Enduro 3 Sahara jest nowoczesna budowa bieżnika. Został on zaprojektowany tak, aby zapewnić jak najlepszą przyczepność na zakrętach oraz w terenie. Dzięki zastosowaniu takiej budowy bieżnika i profilu, motocykl wyposażony w opony Metzeler Enduro 3 Sahara będzie zachowywać się stabilnie podczas pokonywania ostrych zakrętów oraz w trakcie jazdy na granicy przyczepności. Warto dodać, że bieżnik prezentowanej opony Metzeler charakteryzuje się wysokim poziomem samoczyszczenia. Wydajne odprowadzanie wody spod powierzchni ogumienia chroni przed poślizgami na mokrej lub miękkiej, błotnistej trasie.

Ekonomiczność

Należy dodać, że ogumienie Metzeler Enduro 3 Sahara jest rozwiązaniem bardzo ekonomicznym. Zaletą tego produktu jest korzystny stosunek ceny do jakości, a także wysoka trwałość mieszanki, z której wykonano te opony motocyklowe. Dzięki temu będzie ono spełniać swoje zadania przez wiele kilometrów.

Cechy

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.

Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK