Metzeler

Opony Metzeler Roadtec Z8 Interact

Od405,10 złza opone

Odnaleźć swój Roadtec Z8 Interact tutaj!


Opona Metzeler Roadtec Z8 Interact przeznaczona jest do motocykli szosowych, niezależnie od ich osiągów. Produkt ten nadaje się zarówno do jazdy sportowej, jak i turystycznej. Ogumienie Roadtec Z8 Interact zapewnia bardzo stabilną i bezpieczną jazdę, niezależnie od warunków drogowych czy też atmosferycznych.

Cechy bieżnika

Profil opony oraz bieżnik Metzeler Roadtec Z8 Interact został wykonany z mieszanek krzemowych połączonych z polimerem syntetycznym, zmiękczaczami oraz żywicami. Dzięki temu opisywany produkt zapewnia bardzo dobrą przyczepność i krótką drogę hamowania (w tym nagłego hamowania) na suchej oraz na mokrej nawierzchni. Podwójna mieszanka tylnej opony oraz pojedyncza mieszanka opony przedniej (zawierająca 100% krzemionki) sprawiają, że motocykl zachowuje się stabilnie nawet w przypadku osiągania bardzo wysokich prędkości. Ogumienie Metzeler Roadtec Z8 Interact charakteryzuje się technologią Interact z układem zróżnicowanego napięcia. Dzięki temu ogumienie jest wydajne przy niskich i wysokich temperaturach, na suchej, jak i na mokrej drodze.

Ekonomiczność

Kolejnym atutem produktu typu Metzeler Roadtec Z8 Interact jest wysoka jakość wykonania. Opona jest bardzo trwała i odporna na zbyt szybkie zużycie. Na jednym komplecie można pokonać wiele kilometrów bez wyraźnego spadku wydajności opon. Stosunek cena-jakość jest w tym wypadku niezwykle korzystny.

Cechy

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Bezpłatna dostawa
Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
Bezpośrednio pod Twoje drzwi
Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK