Metzeler

Opony Metzeler Roadtec Z8 Interact

Od686 złza opone

Odnaleźć swój Roadtec Z8 Interact tutaj!


Opona Metzeler Roadtec Z8 Interact przeznaczona jest do motocykli szosowych, niezależnie od ich osiągów. Produkt ten nadaje się zarówno do jazdy sportowej, jak i turystycznej. Ogumienie Roadtec Z8 Interact zapewnia bardzo stabilną i bezpieczną jazdę, niezależnie od warunków drogowych czy też atmosferycznych.

Cechy bieżnika

Profil opony oraz bieżnik Metzeler Roadtec Z8 Interact został wykonany z mieszanek krzemowych połączonych z polimerem syntetycznym, zmiękczaczami oraz żywicami. Dzięki temu opisywany produkt zapewnia bardzo dobrą przyczepność i krótką drogę hamowania (w tym nagłego hamowania) na suchej oraz na mokrej nawierzchni. Podwójna mieszanka tylnej opony oraz pojedyncza mieszanka opony przedniej (zawierająca 100% krzemionki) sprawiają, że motocykl zachowuje się stabilnie nawet w przypadku osiągania bardzo wysokich prędkości. Ogumienie Metzeler Roadtec Z8 Interact charakteryzuje się technologią Interact z układem zróżnicowanego napięcia. Dzięki temu ogumienie jest wydajne przy niskich i wysokich temperaturach, na suchej, jak i na mokrej drodze.

Ekonomiczność

Kolejnym atutem produktu typu Metzeler Roadtec Z8 Interact jest wysoka jakość wykonania. Opona jest bardzo trwała i odporna na zbyt szybkie zużycie. Na jednym komplecie można pokonać wiele kilometrów bez wyraźnego spadku wydajności opon. Stosunek cena-jakość jest w tym wypadku niezwykle korzystny.

Cechy

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl