Metzeler

Opony Metzeler Sportec M3

Od367 złza opone

Odnaleźć swój Sportec M3 tutaj!


Opona Metzeler Sportec M3 jest przeznaczona do motocykli o dużej mocy silnika. Dzięki temu ogumieniu można pokonywać nawet bardzo trudne zakręty przy dużych prędkościach. Produkt ten pozwala na stabilną i bezpieczną, sportową jazdę po drogach lub torach wyścigowych w dowolnych warunkach atmosferycznych. Opona świetnie radzi sobie zarówno na suchej, jak i na mokrej trasie. Przyczepność, wygoda, bezpieczeństwo oraz atrakcyjny sportowy wygląd to największe atuty tego ogumienia.

Cechy bieżnika

Zaawansowana technologia wykorzystywana podczas produkcji opony Metzeler Sportec M3 oraz jej bieżnika zapewnia wysoką stabilność oraz bardzo dobrą przyczepność podczas pokonywania zakrętów przy dużej prędkości pojazdu. Bieżnik został tak zaprojektowany, aby jak najlepiej odprowadzać nadmiar wody spod powierzchni ogumienia. Oznacza to, że dla posiadacza motocykla wyposażonego w takie opony zjawisko aquaplaningu nie będzie problemem. Nowoczesna budowa bieżnika sprawia, że opona doskonale pasuje do współczesnych motocykli i pozwala na maksymalnie wykorzystuje ich możliwości.

Ekonomiczność

Opona Metzeler Sportec M3 to ekonomiczny produkt wysokiej jakości. Ogumienie to jest odporne na nierównomierne i przedwczesne zużycie. Dzięki temu na jednym komplecie Metzeler Sportec M3 można przejechać bardzo długi dystans bez utraty osiąg&oacutoacute;w i bez konieczności wymiany gum.

Cechy

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl