Mitas

Opony Mitas C12

Odnaleźć swój C12 tutaj!


Ścigaj się z zachowaniem bezpieczeństwa

Mitas C12 znakomicie sprawują się na torach rajdowych i w miękkim oraz piaszczystym terenie. Zachowują przyczepność przy dużej prędkości, a dodatkowo pracują wydajnie przy pokonywaniu przeszkód. Motor pozostaje sterowny przy skręcaniu, pokonuje drogę stabilnie i z dużą zwrotnością. Na etapie produkcji użyto lekkiej mieszanki z dodatkiem krzemionki, zwiększając wytrzymałość opon na otarcia. Ponadto przy nabieraniu prędkości to czeskie ogumienie wykazuje się wysoką odpornością na działanie temperatur, przez co zachowuje świetną kondycję przez długi okres eksploatacji.

Zadbaj o sterowność motoru w terenie

Spowolnione zużycie to duży atut tych wyścigówek, które zaliczane są też do wydajnych i przyczepnych. W budowie bieżnika widać niezbyt gęsto rozstawione wielokątne kostki, dzięki którym jazda po sypkich i średnich terenach jest bezpieczna. Zachowujesz kontrolę nad motorem również wtedy, gdy pada deszcz lub kiedy trzeba pokonać kamienisty grunt wskutek efektywnego oczyszczania bieżnika z zabrudzeń. Zamów niezawodne Mitas C12 przez internet w serwisie Tirendo.pl.

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Bezpłatna dostawa
Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
Bezpośrednio pod Twoje drzwi
Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK