Pirelli

Opony Pirelli Angel GT

Od767,40 złza opone

Odnaleźć swój Angel GT tutaj!


Ogumienie typu Pirelli Angel GT to opony nowej generacji przeznaczone do szosowej jazdy o charakterze sportowym oraz turystycznym. Produkty te zapewniają bardzo dobrą przyczepność oraz stabilność zarówno na suchej, jak i na mokrej trasie. Nawet w przypadku osiągania bardzo dużych prędkości - charakterystycznych dla agresywnego, sportowego trybu jazdy opona zachowuje dobre parametry.

Cechy bieżnika

Opona Pirelli Angel GT została wyprodukowana na bazie technologii mieszanki dwuskładnikowej. Dzięki temu bieżnik opony jest trwały i jest ona w stanie zapewnić bardzo dobrą przyczepność nawet podczas szybkiego wchodzenia w zakręty na mokrej drodze. Wszystkie parametry bieżnika i profilu zostały zoptymalizowane w innowacyjny sposób. Dzięki temu z opony można korzystać przez cały rok. Warto dodać, że nowoczesny bieżnik to również maksymalne wykorzystanie możliwości motocykla nawet na bardzo wymagających trasach.

Ekonomiczność

Ogumienie typu Pirelli Angel GT to bardzo wysokiej jakości opony, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Charakteryzują się one bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Użytkowanie tych opon zapewni nie tylko bezpieczną, ale również bardzo komfortową jazdę. Warto dodać, że nowoczesna mieszanka jest bardzo solidna, dzięki czemu ogumienie typu Pirelli Angel GT charakteryzuje się podwyższonym poziomem trwałości i odporności na przedwczesne zużycie lub zniszczenie.

Cechy

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.