Pirelli

Opony Pirelli DIABLO SCOOTER

Od400,90 złza opone

Odnaleźć swój DIABLO SCOOTER tutaj!


Produkt Pirelli Diablo Scooter to opona przeznaczona do skuterów o zwiększonej mocy silnika. Zapewnia ona bardzo dobre i stabilne prowadzenie pojazdu na różnych rodzajach nawierzchni. Opisywane opony Pirelli zachowują swoje dobre właściwości jezdne nawet podczas jazdy z większą prędkością (motocykl przez cały czas prowadzi się stabilnie, bezpiecznie i komfortowo).

Cechy bieżnika

Opona o nazwie Pirelli Diablo Scooter zachowuje się bardzo dobrze na różnych rodzajach nawierzchni. Swoją precyzję prowadzenia opony te zawdzięczają wielopromieniowemu profilowi. Prezentowany produkt posiada nylonowy karkas, dzięki któremu poprawiona zostaje strefa kontaktu opony z podłożem. Ma to oczywiście bardzo pozytywny wpływ na stabilność jazdy przy dużej prędkości. Ciekawy jest również fakt, że oponę wykonano z nowoczesnej mieszanki, która zapewnia optymalną przyczepność do różnych rodzajów nawierzchni drogowej.

Ekonomiczność

Nie należy zapominać o tym, że bieżnik opony marki Pirelli Diablo Scooter został zoptymalizowany tak, aby opona charakteryzowała się równomiernym zużyciem oraz odpornością zapewniającą bardzo długie przebiegi. Na jednym komplecie opon można pokonać wiele kilometrów bez utraty bardzo dobrych właściwości jezdnych. Oznacza to, że ogumienia tego nie trzeba szybko wymieniać na nowe, co z kolei oznacza, że użytkownik może sporo zaoszczędzić. Nic więc dziwnego, że Pirelli Diablo Scooter to ekonomiczny produkt.

Cechy

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.