Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Opony Pirelli DIABLO

Find your

DIABLO

here!

Ogumienie Pirelli Diablo jest wysokiej klasy produktem stworzonym z myślą o najbardziej wymagających motocyklistach. Opona ta została wyprodukowana, aby spełnić wymagania osób, które są posiadaczami motocykli o charakterze sportowym i szosowym. Te opony Pirelli są produktem charakteryzującym się bardzo wysoką jakością. Można je stosować na suchej, jak i mokrej nawierzchni i w obu tych przypadkach produkt ten zapewni motocyklowi wysoką przyczepność, a to z kolei oznacza wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy motocyklem wyposażonym w takie opony nawet po przejechaniu bardzo wielu kilometrów.

Cechy bieżnika

Opona Pirelli Diablo jest bardzo bezpieczna, przyczepna, żywotna oraz odporna na ścieranie. Wszystkie swoje zalety zawdzięcza nowoczesnej mieszance z zawartością krzemionki. Dzięki wykorzystaniu takiej mieszanki, opona zapewnia motocyklowi stabilną jazdę, doskonałe osiągi i przyczepność zarówno na prostej drodze, jak i na zakrętach. Tymi wszystkimi atutami opony Pirelli Diablo można cieszyć się nawet w przypadku agresywnej jazdy o sportowym charakterze. Mieszanka ta sprawi również, że opona, pomimo szybkiej i agresywnej jazdy, nie ulegnie zniszczeniu albo przedwczesnemu zużyciu.

Ekonomiczność

Nowoczesna mieszanka zastosowana w oponie typu Pirelli Diablo ma bardzo pozytywny wpływ nie tylko na bezpieczeństwo jazdy. Pojazd prowadzi się bowiem bardzo stabilnie i przyjemnie. Oznacza to, że prezentowane ogumienie Pirelli znacznie poprawia komfort jazdy. Bardzo ważnym aspektem jest również ekonomiczność. Nowoczesny projekt i materiały wykorzystane do produkcji sprawiają, że ogumienie to jest bardzo wytrzymałe i odporne na zużycie nawet po przejechaniu bardzo wielu kilometrów. Oznacza to, że opon nie trzeba wymieniać na nowe po przejechaniu kilku tysięcy kilometrów.

Cechy

 • Komfortowe wrażenia z jazdy
 • Proste i wygodne dokonywanie zamówień wraz z darmową wysyłką
 • Wybierz odpowiedni rozmiar opon i zaoszczędź już dziś!
 • Bezpłatna dostawa
  Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
 • Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
  Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
 • Bezpośrednio pod Twoje drzwi
  Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji