/


Opony Schwalbe

Szukaj według rozmiaru: 1 Ilość wyświetlanych wyników z ofertami na stronie:

Sortuj według:
HS241
Schwalbe
Schwalbe HS241
2.00-17 TT 22B

Sezon

Motorower / Skuter

TT = This tyre needs a tube

dostępne
tylko 111,70 zł
dostępne
Szczegóły
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Co robić, gdy potrzebujesz wydajnych opon do motocyklu?

Nietypowe ogumienie dedykowane zarówno do motorów, jak i do specjalnych pojazdów znajdziesz w naszym serwisie motoryzacyjnym na Tirendo.pl. Jeśli szukasz efektywnych i niedrogich dętek, które pozwolą Ci poszaleć na drodze, a jednocześnie będą wytrzymałe, wystarczy, że wybierzesz rozmiar artykułu. W dalszej kolejności zamawiasz produkt przez naszą stronę, a my dostarczymy go w każde wskazane przez Ciebie miejsce.

Do nowoczesnych elementów ogumienia należą opony Schwalbe. Charakteryzuje je wysoka odporność na ścieranie przy zachowaniu świetnych parametrów jezdnych. Kierowcy, którzy używają tych produktów, zwykle chwalą nie tylko samą wytrzymałość dętek, ale przede wszystkim zwracają uwagę na ich niezłą przyczepność zarówno na suchej drodze, jak i na wilgotnej nawierzchni. Gdy kupujesz opony Schwalbe, dobierz właściwy rozmiar artykułu do swojego pojazdu. Zwróć uwagę na parametry, np.:

  • HS241
  • 2.20-16 TT
  • 26B

Co oznaczają te symbole, gdy chcesz kupić opony do motoru?

Symbol A odpowiada za model dętki, określa jej wzór bieżnika, zatem wskazuje też na sezon, w jakim ma być używana (letni). Znacznik B jest odpowiedzialny za rozmiar produktu. Jako typ ogumienia, należy ono do wyposażenia motocyklu, motoroweru lub skutera. Ostatni symbol informuje Cię, że stosując opony Schwalbe możesz rozwinąć prędkość do 50 km/h, a dętki powinny się spisywać przy tej szybkości nadal wydajnie i bez zarzutu. Liczba 26 to indeks nośności, w tym przypadku Twój pojazd może być obciążony do 95 kilogramów. Jako że istotnym elementem każdej dętki jest jej bieżnik, to w tym modelu ma on kształt symetrycznych sześciokątów, co pozwala na precyzyjne sterowanie pojazdem.

Pośrodku opon znajdują się osie środkowe, aby motor ładnie trzymał się toru. Są one pofałdowane dla zachowania lepszej rotacji koła. Natomiast wspomniane wyżej sześciokąty umożliwiają gładkie pokonywanie zakrętów, a zarazem odprowadzają nadmiar wody na boki, aby w przypadku ulewy zminimalizować poślizg. Opony do motoru, które znajdziesz na naszym portalu, doskonale spełnią swoje zadanie, zachowując dobrą jakość na długo.

Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK