Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976

Właściwości


Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony 165/75 r14

165/75/14 - dobre opony do samochodów dostawczych!

Posiadasz samochód dostawczych, który chciałbyś wyposażyć w dobrej jakości opony letnie? Ogumienie 165/75/14 może w takim razie okazać się dla ciebie bardzo korzystne. Warto właśnie w takie opony zainwestować, ponieważ ich przebieg jest bardzo długi, tak samo jak i zużywanie. Będziesz w stanie bardzo długo i często jeździć na tych oponach, zanim cokolwiek złego się z nimi stanie. I co równie ważne, mają one także całkiem sporo dobrych ustawień!

Opony Michelin Agilis 165 75 r14 będą świetnie pasować do twojego dostawczego samochodu. Dlaczego? Dlatego, że są naprawdę bardzo dobre! W eksploatacji są bardziej ekonomiczne i bardziej wytrzymałe, a poza tym zapewniają bezpieczeństwo. Masz pewność, że:

  • Ich indeks nośności wynosi 93/91!
  • Indeks prędkości to R – oznacza to tyle, że możesz się w tych oponach rozpędzić nawet do 170 km/h bez znacznej utraty przyczepności!

Jak więc widać, są to opony zdecydowanie warte zamontowania w samochodzie dostawczym. Zwłaszcza że ich cena jest naprawdę atrakcyjna!

W jakim miejscu możesz kupić te opony?

Opony 165/75/14 mają naprawdę atrakcyjną cenę, a gdy wie się, gdzie je kupić, to można naprawdę sporo pieniędzy zaoszczędzić. Takim miejscem, gdzie warto nabyć takie opony, jest sklep internetowy Tirendo.pl, gdzie oprócz nich, znajdziesz także o wiele więcej modeli ogumienia. Warto podkreślić, że na tym portalu obowiązuje darmowa wysyłka, dzięki czemu nie zapłacisz nic za to, że kurier dostarczy ci zamówione produkty w dowolnie wybrane przez ciebie miejsce!

Opony, które posiadają dobrą jakość, wystarczą ci na dłużej, dzięki czemu rzadziej będziesz musiał kupować nowe. Jest to niezwykle oszczędne. Jeżeli więc zależy ci na tych oszczędnościach i również zależy ci także na tym, aby kupowane przez ciebie rzeczy dłużej ci służyły, to takie ogumienie będzie dla ciebie idealne! Jeden komplet opon letnich może wystarczyć ci na więcej niż jeden sezon! Jest więc w co inwestować!


x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK