Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976

Opony Nankang All Season Van AW-8

Odnaleźć swój All Season Van AW-8 tutaj!

Rozwiązanie dla przedsiębiorczych

Właściciele małych, średnich i dużych firm niejednokrotnie borykają się z dylematem związanym z zakupem odpowiednich opon z przeznaczeniem do samochodu dostawczego, świadczącego usługi dla ich działalności gospodarczej. Terminowość i dyscyplina związana z pracą kierowcy samochodów dostawczych wymaga bowiem trwałych, nieścieralnych opon, radzących sobie w każdych warunkach. Podstawą ich funkcjonowania powinna być również ekonomiczność. Tirendo.pl poleca model opon Nankang All Season Van AW-8, które z pewnością przekonają do siebie wszystkich wielbicieli praktycznych rozwiązań dla swoich samochodów.

Przemyśl i dobrze skalkuluj swoją inwestycję w opony

Inwestycja w całoroczne opony dla samochodu dostawczego powinna być odpowiednio przemyślana i mądrze wykalkulowana. Warto skoncentrować się nie tylko na tak podstawowych parametrach, jakimi są chociażby indeks prędkości czy nośności, ale również konstrukcji bieżnika oraz oznaczeniach przyznanych interesującemu nas modelowi na etykiecie Unii Europejskiej. W przypadku Nankang All Season Van AW-8 możemy znaleźć następujące informacje:

 • klasa C w kategorii oporu toczenia (oszczędności zużycia paliwa)
 • klasa B w kategorii uzyskiwania odpowiedniej długości drogi hamowania
 • klasa 1 fali w określeniu poziomu głośności i hałasu wytwarzanego podczas pracy opony
 • Na podstawie powyższych symboli można zatem uznać, że prezentowany sprzęt wykazuje się dużą ekonomicznością i wytrzymałością w użyciu. Skala związana z kategorią oporu otoczenia przyjmuje bowiem następującą postać - (A-G) – czym dalsza litera i kolejność, tym większe zużycie paliwa. Analogicznie stosujemy tę samą skalę, określając drogę hamowania. Przy definiowaniu stopnia hałasu również poruszamy się w kolejności rosnącej, w obrębie trójpoziomowej skali.

  Korzyści cenowe i jakościowe

  Dzięki posiadaniu przez opisywany model Nankang All Season Van AW-8 klasy ekonomicznej, dokonując zakupu możemy być pewni, że nie będzie to inwestycja, w której się przeliczymy. Bardzo dobre, proporcjonalne usytuowanie stosunku jakości do ceny opon sprawia, że nie odczujemy syndromu pieniędzy wyrzuconych w błoto. Dodatkowym atutem jest fakt, że przemieszczając się na tego typu oponach całorocznych nie musimy pamiętać o posezonowych zmianach, poświęcać czas i pieniądze na szukanie kolejnego sprzętu. Zachęcamy zatem do bliższego zapoznania się z ofertą na Tirendo.pl!

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
  • Bezpłatna dostawa
   Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
  • Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
   Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
  • Bezpośrednio pod Twoje drzwi
   Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
  x
  Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
  OK
  Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
  OK