Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976

Właściwości


Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 10
Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Petlas

Zaufaj ogumieniu od firmy z dużym doświadczeniem w branży

Opony Petlas dla samochodów osobowych to produkt stosunkowo młody, który zaistniał w historii koncernu w 2008 roku. Mimo to ogumienie tej marki szybko zdobyło swoich fanów i stało się jednym z hitów na rynku oponiarskim. Stało się tak dlatego, że firma, która powstała w 1976 roku, posiadała już spore doświadczenie w produkcji elementów podwozia z gumy dla myśliwców, samolotów, maszyn rolniczych i przemysłowych.

Zdobyta wiedza pozwoliła poszerzyć zakres produkcji o wyroby dla aut dostawczych i osobowych. Doświadczenie inżynierskie uczyniło je wytrzymałymi, szybkimi i nośnymi. W ofercie firmy znajdziesz obecnie następujące elementy podwozia:

  • do samochodów typu 4x4 i SUV-ów
  • do osobówek i ciężarówek
  • do tirów i aut dostawczych
  • do maszyn rolniczych i przemysłowych OTR
  • do wózków widłowych
  • do samolotów
  • do wyposażenia wojskowego

Wszystkie z nich charakteryzują się niezłą przyczepnością, solidnym wykonaniem i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Opony Petlas nie ulegają odkształceniu, wytrzymują spore obciążenia i należą do jednych z najbezpieczniejszych opon na rynku. Od czasu wprowadzenia standardów europejskich przy oznaczeniach ogumienia, zdobywają one zwykle jedne z pierwszych miejsc w danej kategorii, np. indeks C dla oporów toczenia i przyczepności w modelu Explero (dziewiętnastki). Aby poznać produkty tej firmy i wybrać coś dla siebie, wejdź na Tirendo.pl i wybierz odpowiednią kategorię ogumienia z listy (np. dla typu pojazdu).


x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK