Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976

Właściwości


Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 10
Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Rosava

Całoroczne ogumienie zapewni wygodę i dużą wydajność

Aby nie wymieniać opon co sezon i oszczędzić czas, warto zainwestować w ogumienie na cały rok. Produkty z Ukrainy wytworzone z myślą o pojazdach przemysłowych mają za zadanie pracować efektywnie zarówno latem, jak i zimą. Gdy zamontujesz opony Rosava, oszczędzasz podwójnie.

Po pierwsze są to elementy podwozia przystosowane do pracy przez wszystkie sezony, tzn. że ich rzeźba bieżnika została dostosowana do poruszania się po suchym gruncie, jak i po zabłoconych i zaśnieżonych drogach. Po drugie cechuje je wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Patrząc na specyfikację opony TR-07 15.5 /38 134 A8, można zauważyć, że mają one 8 warstw przy karkasie, są zatem nośne i stabilne. Solidny szkielet bez problemu wytrzymuje dodatkowe obciążenia, a także wydłuża życie produktu, opona się nie odkształca. Mieszanka gum wykazuje odporność na ścieranie, działania temperatur i kontakt z nierównościami podłoża. Maksymalna prędkość, z jaką ta opona może się przemieszczać z zachowaniem swoich właściwości trakcyjnych wynosi 40 km/h. Jej udźwig oznaczono jako 134, zatem maksymalna masa wyniesie 2120 kg na koło.

Ogumienie przemysłowe takie, jak opony Rosava, możesz zamawiać za pośrednictwem portalu Tirendo.pl do dowolnego punktu na terenie całej Polski. Dostawa jest darmowa, a dodatkowo zamontujesz wybrane ogumienie np. w najbliższym warsztacie samochodowym.


x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK