Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976

Opony Viking FourTech Van

Odnaleźć swój FourTech Van tutaj!

Profesjonalna klasyfikacja opon

Prowadzisz własny biznes i musisz często przewozić samochodem hurtową ilość towaru? Obawiasz się o odpowiedni rodzaj opon dla tego typu pojazdu? Spokojnie! Tirendo.pl wychodzi do Ciebie z rekomendacją atrakcyjnej oferty - Opony Viking FourTech Van to doskonała propozycja, przeznaczona dla samochodów dostawczych, która jest bardzo wygodna i komfortowa. Model posiada specjalne oznaczenie, które klasyfikuje opony charakteryzujące się wyższym poziomem indeksu nośności, określającego wartość obciążenia, jaką może przewozić samochód. To niezwykle istotna informacja dla wszystkich tych, którzy poszukują sprawdzonych opon do samochodów dostawczych.

Ekonomiczne udogodnienie i wysokie wyniki testów

Opony Viking FourTech Van są oponami całorocznymi, a to znaczy, że muszą być specjalnie przystosowane do zmienności warunków, ale również odznaczać się niebywałą wytrzymałością i odpornością na przykład na uszkodzenia mechaniczne. Prezentowany model to najlepszy dowód na to, jak połączyć oszczędność użytkowania wraz z wysokim certyfikatem jakości, który jest konsekwencją wysokich wyników przeprowadzonych na nim testów na zróżnicowanym terenie i przy różnej aurze. Z pewnością każdy, kto zajmuje się na przykład zaopatrzeniem punktów sklepowych lub gastronomicznych, z chęcią przyjrzy się umieszczonej na Tirendo.pl propozycji.

Dodatkowym atutem, sprzyjającym pozytywnej ocenie opony jest jej niski poziom hałasu podczas wykonywanej pracy, co niewątpliwie przekłada się na większy komfort odczuwany w trakcie jazdy. Jeżeli zatem pragniesz dołączyć do grona usatysfakcjonowanych użytkowników modelu, zajrzyj na Tirendo.pl i zapoznaj się ze szczegółami oferty. Opony Viking FourTech Van z pewnością przyciągną uwagę każdego wymagającego kierowcy!

 • Bezpieczna płatność i dostawa.
 • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
 • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
 • Bezpłatna dostawa
  Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
 • Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
  Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
 • Bezpośrednio pod Twoje drzwi
  Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK