Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976
Właściwości


Strona 1 od 2
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Opony 195/40 r17

Świetne opony 195/40 17 do twojego samochodu!

Zacząłeś się już rozglądać za dobrymi oponami letnimi? Jeżeli tak, to z pewnością mogą spodobać ci się opony 195 40 17. Są one naprawdę bardzo dobre! Indeks nośności w nich jest na poziomie 81. Z kolei, jeżeli chodzi o indeks prędkości, to będziesz mógł rozpędzić się w bezpieczny sposób nawet do 270 km/h, ponieważ prędkość jest na poziomie W! Oczywiście nie oznacza to, że możesz tak szybko jeździć po drogach – zawsze trzeba przestrzegać przepisów ruchu drogowego!

Co jest warte zanotowania przy tych oponach, to fakt, że ich profil jest asymetryczny. Dzięki temu będziesz mógł bezpiecznie jeździć nawet w sportowym stylu. Masz pewność, że dzięki krzemionce, znajdującej się w bieżniku opony, będzie ona zachowywała doskonałą przyczepność nie tylko na suchej drodze, ale także na drodze mokrej! Bieżniki świetnie odprowadzają wodę spod kół! Jest to więc ogumienie, które warto posiadać, zwłaszcza że jego cena jest naprawdę atrakcyjna!

Gdzie można kupić dobre opony letnie?

Opony letnie 195 40 17 można kupić, chociażby w Internecie na stronie Tirendo.pl, na której obowiązują naprawdę atrakcyjne ceny. Możesz być pewien także tego, że będzie cię obowiązywać darmowa dostawa. Możesz zatem zamówić swoje opony do dowolnego miejsca, a kurier dostarczy ci je tam za darmo! Dzięki temu naprawdę sporo zaoszczędzisz, na kupnie bardzo dobrych jakościowo opon, które będziesz użytkować przez wiele sezonów i które po roku ci się nie zepsują! Na portalu będziesz mógł też zobaczyć inne modele opon nie tylko na lato, ale także na zimę, lub całorocznych!


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK