Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976
Właściwości


Strona 1 od 1
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Opony 225/45 r16

Odpowiedni rozmiar opon do samochodu!

Jak zapewne zauważyłeś, zaczęło się robić coraz cieplej na zewnątrz. Oznacza to, że trzeba w swoim samochodzie wymienić opony na letnie. Jeśli jednak, twoje stare, letnie ogumienie zużyło się, to z pewnością chcesz się zaopatrzyć w nowe. Na szczęście opony letnie o rozmiarze 225 45 r16 są bardzo popularne i na rynku można znaleźć naprawdę sporo modeli takiego ogumienia. W zasadzie tylko od ciebie zależy, ile wydasz na takie opony, jakiej będą one jakości i od jakiego producenta będą pochodzić!

Na rynku bowiem można spotkać się z oponami o takim rozmiarze, pochodzących od naprawdę wielu producentów, także tych najbardziej topowych. Wybierając takie ogumienie, masz pewność, że ich jakość jest naprawdę na wysokim poziomie, a co za tym idzie, takie opony starczą ci na więcej niż jeden sezon. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie kupować taki sprzęt, aby także i jego cena była jak najbardziej atrakcyjna!

Gdzie kupować opony o odpowiednim rozmiarze?

Kupowanie opon o rozmiarze 225 45 r16, a także o innych rozmiarach, może być nieco trudne w normalnych sklepach stacjonarnych. W takich miejscach raczej nie widać, jakiego rozmiaru jest dana opona, a sprzedawcom zależy na tym, aby sprzedać sprzęt, który znajduje się na wystawie. Dlatego dużo lepiej jest kupować przez Internet. Na takich stronach jak Tirendo.pl będziesz mieć to zadanie ułatwione. Wpisując odpowiednie oznaczenia do wyszukiwarki, ta samodzielnie znajdzie ci wszystkie opony spełniające postawione przez ciebie warunki. Dzięki temu będziesz przeglądać wyłącznie ten sprzęt, który będzie pasować do twojego auta!


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK