/Opony 255/50 r16

Szukaj według rozmiaru: 1 Ilość wyświetlanych wyników z ofertami na stronie:

Sortuj według:
Pilot Sport
Michelin Collection
Michelin Collection Pilot Sport
255/50 ZR16 100Y

Sezon

Opony do oldtimerów

Opony letnie
Ograniczona ilość sztuk
tylko 2.405,20 zł
Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu minimum 2 opon.
Ograniczona ilość sztuk
Szczegóły
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Opony 255/50/16 na sezon letni, które warto posiadać!

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami, warto zatem zaopatrzyć się w odpowiednie ogumienie. Opony letnie opony 255/50/16 mogą okazać się świetnym wyborem z kilku powodów. Przede wszystkim ich cena jest naprawdę atrakcyjna, ale to nie wszystko! Posiadają one bardzo wysoki indeks prędkości – W, który oznacza, że można się w nich rozpędzić nawet do 270 km/h, bez utraty bezpieczeństwa. Oprócz tego, na uwagę zasługuje także indeks nośności – wynoszący 99. Opony wydają hałas na poziomie 69 decybeli!

Jak więc widać, takie ogumienie daje całkiem spory komfort na drodze, który jest równie istotny, jak bezpieczeństwo. Dzięki zachowaniu komfortu będziesz w stanie dłużej skupiać się na jeździe i rzadziej będziesz potrzebować przerwy w trakcie. Będziesz skupiać uwagę na drodze. Warto zatem posiadać w swoim samochodzie zamontowane akurat takie opony, które pozwolą ci właśnie zachować zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo! Zwłaszcza że to ogumienie jest naprawdę atrakcyjne cenowo!

Internet miejscem, gdzie kupisz doskonałe opony!

Opony 255/50/16 możesz kupić oczywiście w Internecie, chociażby na stronie Tirendo.pl, gdzie dostępnych jest też dużo więcej modeli ogumienia. Będziesz więc mógł wybrać dokładnie to, na czym najbardziej ci zależy. Na stronie tej ceny ogumienia są naprawdę bardzo atrakcyjne, dzięki czemu będziesz w stanie zaoszczędzić pewną część kwoty. Możesz też spodziewać się darmowej wysyłki na dowolnie wybrany przez ciebie adres. Możesz opony zamówić do siebie, do domu, ale równie dobrze możesz zamówić je z dostawą do swojego mechanika samochodowego, który od razu zamontuje ci je w samochodzie!

Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK