Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 2

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Accelera

Opony Accelera - wytrzymałość i bezpieczeństwo na każdej drodze

Accelera to marka indonezyjskiego koncernu Elangperdana Tyre, wprowadzona do produkcji w 1996 roku jako odpowiedź na rosnące oczekiwania kierowców dotyczące bezpieczeństwa, stabilności jazdy i wytrzymałości opon. Opony Accelera należą do kategorii budżetowych ale zbudowane są w oparciu o zaawansowane technologie, dlatego z powodzeniem stosowane są zarówno w małych autach miejskich, jak i szybszych samochodach sportowych, w kategorii HP – High Performance.

Obecnie wszystkie opony Accelera opracowane zostały w oparciu o technologię firmy nazwaną Delta Max, która używa w konstrukcji gumy kompozytów krzemowych. Pomaga ona przezwyciężyć aquaplaning, czyli efekt „pływania” samochodu na mokrej drodze oraz zwiększa przyczepność w każdych warunkach. Jednocześnie pozwala to zmniejszyć spalanie, a wraz z tym ograniczyć emisję dwutlenku węgla. Standardowo opony te są przepasane podwójnym pasem stalowym, co wzmacnia wewnętrzną strukturę i pozwala na większą stabilność przy dużych prędkościach. Zewnętrzna część ścian bocznych jest wytrzymała i elastyczna, co absorbuje uderzenia na wyboistych drogach i utrudnia przebicie opony.

Opony Accelera dostępne są w sprzedaży w wersjach opon letnich, zimowych i całorocznych. Duża rozpiętość rozmiarów pozwala na ich montaż zarówno w autach mniejszych, jak i w vanach oraz w SUVach. Kombinacja wysokiej technologii i niewygórowanej ceny sprawia, że cieszą się one zaufaniem kierowców na całym świecie. Te ekologiczne i zwrotne opony teraz możesz kupić w sklepie internetowym Tirendo.pl.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji