Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 1052

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Antares

Opony Antares pozwolą na bezpieczną jazdę w sezonie zimowym

Wypośrodkowanie poszczególnych segmentów w strukturze bieżnika sprawiło, że to zimowe wyposażenie dla samochodów osobowych pracuje cicho i stabilnie również przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych na drodze. Symetryczne nacięcia boczne umożliwiają płynną jazdę, pojazdem nie rzuca na boki, tylko pozostaje on w torze, powierzchnia dętek styka się z jezdnią w taki sposób, aby suw był lekki.

Cenione przez właścicieli 4 kółek zimówki o gwiezdnej nazwie zaprojektowano w taki sposób, żeby zwiększyć sterowność auta. W sytuacji, gdy pogoda nie sprzyja, pada deszcz, na drogach znajdują się kałuże czy szron, precyzyjna konstrukcja rowków i nacięć służy do odprowadzania wilgoci. Zmniejsza to ryzyko wpadnięcia w poślizg przez pojazd, a także przyczynia się do wydłużenia żywotności produktu.

Opony zimowe mogą też sprawnie funkcjonować przy dużych prędkościach.

Co jeszcze należałoby podkreślić, to fakt, że zimówki tej marki pracują stabilnie nawet przy rozwijaniu szybkości do 210 km/h (indeks H). Samochód prowadzi się z niezłą przyczepnością, a także reaguje on precyzyjnie na ruch kierownicą choćby na oblodzonej nawierzchni.

Opony Antares są chwalone przez miłośników 4 kółek również za to, że zapewniają komfort akustyczny, nie produkują dużego hałasu i dlatego prowadzą się przyjemnie. Te i inne artykuły motoryzacyjne dla pojazdów na okres zimowy czy całoroczny dostaniemy na Tirendo.pl


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji