Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 1

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony APlus

Rozwiązania motoryzacyjne na każdą kieszeń

Azjatyckie produkty, które weszły na rynek europejski, sprawiają się zaskakująco dobrze na różnych typach nawierzchni, a do tego są dostępne w serwisie Tirendo.pl za niewygórowaną kwotę. Wybierając ogumienie ekonomicznej klasy, warto zwrócić uwagę na opony Aplus, pozwalają one bowiem na miękką, wygodną i wydajną jazdę w każdym sezonie.

Chociaż wielu właścicieli 4 kółek waha się przy wyborze, nie mając pewności, czy pochodzące z Azji artykuły motoryzacyjne sprawdzą się na europejskich drogach, możemy tutaj zaufać opiniom doświadczonych użytkowników, którzy pochlebnie recenzują te opony całoroczne, jak i modele dostępne w wersji na sezon letni czy zimowy.

Gdy wybieramy opony Aplus, możemy rozpędzić się do 190 km/h.

Mówią oni również o przyzwoitych osiągach, które pozwalają na rozwinięcie prędkości średnio do 190 km/h (indeks T) przy zachowaniu dętek w dobrym stanie. Indeksy związane z dopuszczalną szybkością znajdziemy bezpośrednio w oznaczeniu dętki, za co odpowiada oczywiście producent. Również w tym miejscu powinna się znaleźć informacja o maksymalnym obciążeniu na koło.

Modele dostępne dla każdej kategorii samochodów posiadają radialną konstrukcję, która zwiększa opływowość pojazdu i wpływa korzystnie na odczucie komfortu jazdy. Zmniejsza się bowiem opór tarcia, a wzrasta uczucie amortyzowania zawieszenia, co także daje efekt w postaci wygody w prowadzeniu auta, sterowaniu nim, wchodzeniu w zakręty.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji