Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Strona 1 od 12

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Apollo

Firma Apollo Tyres to firma produkujaca opony zimowe i letnie, została założona w 1976 roku i jest jednym z wiodących producentów opon w Indiach. Jej główna siedziba mieści się w Gurgaon. W 2006 roku Apollo zostało połączone z Dunlop Tyres International tworząc nową firmę o nazwie Apollo Tyres South Africa z siedzibami w południowej Afryce i Zimbabwe. W maju 2009 Apollo przejmuje holenderskiego producenta Vredestein, który obok Apollo i Dunlop zalicza się do głównych marek opon.

W ofercie można znaleźć szeroki asortyment opon, nie tylko do aut osobowych, lecz także do sportowych. Apollo produkuje opony na sezon letni i zimowy, a opona Apollo Acelere Winter należy do jednych z najpopularniejszych opon tej marki. Kolejnym produktem tej firmy, która zasługuje na uwagę dzięki stabilności kierunku i wysokiej precyzju prowadzenia  jest opona Apollo Amazer 3G Maxx, która zapewnia wysoką precyzję prowadzenia, a także zmniejszony opór toczenia, co powoduje mniejsze zużycie paliwa.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji