Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 1050

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Atlas

Opony Atlas – efektywna jazda latem i zimą

Atlas to koncern chiński, obecny na rynku od niedawna, ale oferujący kierowcom opony o dobrej jakości i niewysokiej cenie. Obecnie Atlas oferuje dwie główne gałęzie produktów, nowoczesne serie opon produkowanych zgodnie z aktualnymi trendami i potrzebami kierowców. Seria „Green” opon Atlas przeznaczona jest dla tych, którzy chcą jeździć ekologicznie i zwracają uwagę na zużycie paliwa. Te opony letnie posiadają specjalnie wyprofilowany bieżnik oraz mieszankę gumową o zwiększonej przyczepności, wzbogaconą o krzemionkę która zmniejsza opór tarcia na drodze. Sprawia to, że do osiągnięcia tego samego przyspieszenia co w przypadku opon standardowych niezbędne są mniejsze siły, a więc zmniejsza się spalanie. Skraca się również droga hamowania, co poprawia bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach.

Z kolei seria opon „Polarbear” to zimowe opony Atlas, zachowujące się znakomicie na śniegu i podczas jazdy na śliskich powierzchniach. Grube i głębokie rowki odprowadzają skutecznie śnieg oraz błoto na boki, umożliwiając łatwiejszą i bardziej płynną jazdę. Inteligentnie zaprojektowane lamele ułatwiają utrzymanie auta na lodzie i nawet w przypadku podróżowania po często nieodśnieżonych polskich drogach możemy odczuć znaczny komfort jazdy, a trudna pogoda nie będzie przeciwnikiem kierowcy. Dobór dobrych opon ma duże znaczenie dla każdego kierowcy, dlatego wybierz już teraz niedrogie i dobre opony Atlas. Kup je w sklepie internetowym Tirendo.pl i jedź bezpiecznie latem oraz zimą.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji