Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Aurora

Hankook to firma założona w Korei w roku 1941. Początkowo nosiła nazwę Chosun Tire Industrial Co. LTD., aczkolwiek w 1968 roku zmieniono nazwę na obecną, czyli Hankook Tire Manufacturing. W roku 1979 firma wybudowała w Daejeon w Korei, największy na świecie zakład produkcyjny opon. Dwa lata później, w roku 1981 założono pierwszą zagraniczną siedzibę firmy, która mieści się w New Jersey. Dzięki temu wszystkie produkty firmy, jak choćby opony Aurora mogły trafić na amerykański rynek. Z czasem ekspansja firmy nastąpiła w wielu innych miejscach, by w 2001 roku wkroczyć na rynek europejski poprzez europejskie centrum dystrybucyjne w Rotterdamie. W roku 2003 firma podpisała niezwykle ważną umowę o ścisłej współpracy z renomowaną korporacją Michelin. Europejskie fabryki firmy znajdują się w Niemczech i na Węgrzech.

Firma Hankook stawia na rozwój nowoczesnych technologii. Konsorcjum planuje wprowadzenie jak najlepszych ekologicznych rozwiązań, które z jednej strony pomogą w ochronie środowiska, a z drugiej strony zwiększą wydajność opon. Każdego roku firma wypuszcza opony Aurora oraz wiele innych własnych marek. Hankook dostarcza swe ogumienie jako pierwsze opony w nowo wyprodukowanych samochodach takich firm, jak Toyota, Hyundai, czy Volvo. Co niezwykle interesujące, coraz częściej opony tej znakomitej koreańskiej firmy są wykorzystywane przez kierowców rajdowych. Zdecydowanie najpopularniejszym modelem opon Aurora dostępnym na naszym rynku jest W602. Jest to rodzaj opony Aurora, przeznaczony na zimowe warunki. Stworzona została z myślą o mniejszych samochodach z tańszej i średniej klasy budżetowej. Specjalny, innowacyjny kształt bieżnika pozwala na skuteczne odprowadzanie wody spod kół, co daje większe bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni, a także obniża zagrożenie występowania niebezpiecznego zjawiska aquaplaningu. Opony Aurora W602 to wyjątkowo cichy model, który gwarantuje każdemu kierowcy komfortową i cichą jazdę. Aurora W602 to przede wszystkim opona przeznaczona dla osób, które w główniej mierze podróżują po mieście. Na okres letni szczególnie polecane jest ogumienie Aurora RH08, które cechuje się bardzo dobrymi osiągami w okresie letnim, zwłaszcza w przypadku przyczepności na mokrej nawierzchni.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji