Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 1052

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Autogrip

Opony Autogrip – niedrogie i dobre

Fullrun to chiński koncern z Qingdao, właściciel marki Autogrip specjalizujący się w produkcji opon i badaniach nad nimi, z bardzo zaawansowanym działem badań i rozwoju, sprzedający swoje produkty od 2003 roku. Opony Autogrip należą do grupy ekonomicznej przeznaczonej dla kierowców mniej zasobnych oraz takich którzy nie chcą inwestować zbyt dużo w wyposażenie auta. Aktualnie opony te obecne są na wielu rynkach zagranicznych, a ich popularność przekłada się na bardzo dobrą sprzedaż, przekraczającą 500 milionów dolarów rocznie.

Flagowym modelem tej marki jest seria Grip, w której stawia się na wysoką przyczepność. Wykorzystywana jest tutaj nowoczesna rzeźba bieżnika, dobrze sprawdzająca się zarówno na drodze mokrej, podczas opadów atmosferycznych, jak i w wysokich temperaturach, na suchych drogach. Bardzo ciekawą propozycją jest także nowa seria Ecosaver, stworzona z myślą o osobach dbających o środowisko. W tych oponach osiągnięto mniejsze zużycie paliwa poprzez użycie materiałów zmniejszających opór toczenia, a tym samym wymagających mniejszej mocy do osiągnięcia większych prędkości i przyspieszenia. Opony Autogrip są również dostępne dla właścicieli vanów i posiadają one wzmocnioną konstrukcję z usztywnionym korpusem, pozwalające na zwiększenie dopuszczalnych nacisków na oś, bez niekorzystnego odkształcania opony, skutkującego jej szybszym zużyciem oraz narażającego na pęknięcie. Sprawdź teraz ofertę sklepu Tirendo.pl i wybierz dla siebie dobre opony budżetowe.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji