Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Autoguard

Opony Autoguard to nowa marka na rynku motoryzacyjnym. Zostały one zaprojektowana w całości przez konstruktorów niemieckich, jako odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie na ekonomiczne opony do samochodów osobowych. Firma nieustannie się rozwija, poszerzając sukcesywnie katalog ofert o nowe produkty. Fabryka opon znajduje się w Chinach, a linia produkcyjna jest nieustannie poddawana kontrolom jakości, by produkty spełniały najwyższe standardy norm na rynku motoryzacyjnym. Opony Autoguard posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty dopuszczające do sprzedaży na rynku europejskim.Bardzo popularnym modelem są ekonomiczne opony Autoguard SA802, przeznaczone do samochodów osobowych. Wysoka jakość mieszanki gumowej użyta w produkcji opon gwarantuje wysoką odporność na ścieranie, a co za tym idzie długą żywotność. Odpowiednia rzeźba bieżnika wraz z rowkami obwodowymi efektywnie odprowadza wodę spod kół, zapewniając dobrą przyczepność szczególnie na mokrej nawierzchni.Opony Autoguard SA602 stworzono z myślą o samochodach osobowych klasy średniej. Zastosowanie specjalnej mieszanki gumowej czyni oponę odporną na zużycie, a równocześnie pozwala zachować dobre parametry jezdne w szerokim zakresie temperatur. Specjalna rzeźba bieżnika zapewnia dobrą przyczepność zarówno do suchej jak i mokrej nawierzchni, a wzmocnione bloki gwarantują stabilną trakcję prowadzenia. Inny model to Autoguard SA902. Jest to letnia opona klasy ekonomicznej do samochodów osobowych. Unikalny, asymetryczny kształt bieżnika zapewnia doskonałą przyczepność do mokrej i śliskiej nawierzchni, odprowadzając skutecznie wodę spod opony. Sztywne bloki barkowe pozwalają utrzymać stabilną trakcję oraz precyzyjną kierowalność. Autoguard S 900 to letnia opona klasy budżetowej, przeznaczona do małych i średnich samochodów osobowych, poruszających się z prędkością poniżej 240 km/h. Specjalny profil rzeźby bieżnika zapewnia skuteczne odprowadzanie wody spod opony, co zapewnia dobrą przyczepność, szczególnie do mokrej nawierzchni. Guma cechuje się ponadto stabilną trakcją prowadzenia, a także dobrą kierowalnością.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji