Barum

Opony Barum Bravuris 2

Od572,40 złza opone

Odnaleźć swój Bravuris 2 tutaj!


Opona letnia Bravuris 2 firmy Barum to opona, której bieżnik jest asymetryczny. Dzięki temu produkt zapewnia odpowiednie właściwości trakcyjne zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni, poprawiając tym samym poziom bezpieczeństwa podczas jazdy. Dzięki oponie Barum Bravuris 2 można osiągać bardzo wysokie prędkości, nawet do 300km/h. Do innych cech charakterystycznych opony Bravuris 2 należą zoptymalizowane prowadzenie boczne oraz krótka droga hamowania. Produkt ten oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa podczas hamowania i wydłużony okres użytkowania opony, dzięki czemu jest godnym następcą swojego poprzedniego modelu Barum Bravuris.

Cechy bieżnika
Produkt Barum Bravuris 2 bardzo dobrze przenosi siły trakcji i hamowania na nawierzchnię. Dzięki dużej ilości bloków profilu, umieszczonych na wewnętrznej stronie opony, zapewnia ona krótszą drogę hamowania, co powoduje również lepsze prowadzenie i dobrą przyczepność na mokrych nawierzchniach, zwiększając tym samym poziom stabilności jazdy. Kierowca może czuć się pewnie i korzystać z uroków jazdy, zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a to wszystko za sprawą asymetrycznej budowy bieżnika. Te opony letnie charakteryzują się właściwościami chroniącymi przed wystapieniem zjawiskiem aquaplaningu, a tym samym poprawiają właściwości jezdne w warunkach jesiennych. Opona Barum Bravuris 2 charakteryzuje się bardzo dobrym trzymaniem się drogi i poprawia tym samym komfort i bepzieczeństwo jazdy.

Ekonomiczność
Opona Bravuris 2 zapewnia większą wydajność dzięki nowo zaprojektowanemu konturowi opony i specjalnej mieszance gum, z której wykonano oponę. Oba czynniki zwiększają też żywotność  tej opony Barum, dzięki czemu zakup produktu Barum Bravuris 2 staje się ekonomiczny dla kierowcy. Wolniejsze zacieranie się bieżnika i wpływ na mniejsze zyżycie paliwa sprawiają, że opony te są opłacalnym wyborem dla wymagających.

Cechy

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.