Barum

Opony Barum Polaris 3

Od448,70 złza opone

Odnaleźć swój Polaris 3 tutaj!


Kup bezpieczne, sprawdzone zimówki i ruszaj w trasę

Szukasz dobrych, skutecznych rozwiązań motoryzacyjnych na okres zimowy? Wybierz porządne ogumienie ze specjalnym bieżnikiem, w którym system rowków i żłobień wydajnie odprowadza wodę i śnieg, abyś mógł podróżować bezpiecznie i uniknąć ryzyka poślizgu. Wejdź na Tirendo.pl i wybierz, jaki rozmiar opon Cię interesuje. Ciche Barum Polaris 3 dostaniesz w dobrej cenie, a do tego nie zapłacisz nic za wysyłkę.

Chociaż są to produkty stosunkowo niedrogie, ich jakość pozostaje niezła, o czym świadczą pochlebne opinie kierowców, którzy przejeździli na tym ogumieniu już niejeden sezon. Co więcej, dobra żywotność idzie tutaj w parze z przyczepnością kół. Ogumienie na zimowy sezon powinno reagować precyzyjnie na każdy ruch kierownicą, na każde wciśnięcie hamulca. Właśnie tak zachowują się Barum Polaris 3. To decyduje o bezpiecznym podróżowaniu, ponieważ nawet na mokrej drodze utrzymają się we właściwym torze jazdy, nie powodując nadsterowności czy podsterowności. Patrząc na parametry, nie sposób przeoczyć, że w kategorii przyczepności te elementy podwozia plasują się w indeksie C (w skali od A do G, gdzie A jest najlepszą notą).

Proporcjonalny profil opon podnosi komfort jazdy

Wiele razy doświadczyłeś zapewne uczucia szarpania autem na boki, rzucania przy gwałtownym skręcie. To kwestia nie tylko przyczepności, ale również odpowiedniego profilu ogumienia. Jeśli jest ono proporcjonalnie dobrane, wówczas wygodnie pokonuje się zakręty, a manewrowanie pojazdem dostarcza przyjemności. Stabilnej jazdy zaznasz z Barum Polaris 3. Ich profile to np. 195/65, 185/65. Koła wyglądają estetycznie z takimi oponami, ale przede wszystkim jazda jest bezpieczna. Podsumowując, na okres zimowy z pewnością można wypróbować takie ogumienie, które jest polecane przez doświadczonych kierowców, a zarazem:

  • umożliwi bezpieczne przemieszczanie się zarówno na oblodzonym asfalcie, jak i po śnieżnych czy deszczowych drogach
  • daje radość z jazdy dzięki precyzji sterowania
  • zachowuje dobrą przyczepność również na mokrej nawierzchni
  • pracuje cicho i można je długo eksploatować
  • pozwala na wygodne pokonywanie zakrętów
  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Bezpłatna dostawa
Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
Bezpośrednio pod Twoje drzwi
Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK