Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony BCT

Dobry stosunek jakości do ceny

Dzięki odpowiedniemu stosunkowi jakości do ceny, opony marki BCT zyskują coraz większą popularnośc na całym świecie. Korzystne cenowo opony BCT nadają się szczególnie do małych samochodów osobowych, a biorąc pod uwagę duży wybór, z pewnością nie będzie problemów, by znaleźć pasujący model. Największymi zaletami tych opon jest ich niska cena, wygląd oraz niski stopień zużycia, dzieki czemu opony BCT są bardzo ekonomiczne.

Beijing Capital Tires

BCT jest skrótowcem od Beijing Capital Tires. Opony BCT są produkowane przez dynamicznie rozwijającą sie chińską firmę Beijing Capital Tire Co., Ltd. z siedzibą w obwodzie Yi. Firma, która znana jest również pod nazwą Capital Tire, należy do największych chińskich koncernów państwowych. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz technologiom zakupionym od liderów światowego rynku oponiarskiego – między innymi włoskiego koncernu Pirelli. W fabrykach Beijing Capital Tire od lat produkowane są zarejestrowane marki: Jinglun, Autoguard oraz BCT.

Szczególną popularnością wśród klientór cieszą się diagonalne oraz radialne opony marki BCT, które odpowiadają wszelkim międzynarodowym standardom, jak na przykład ISO, CCC, ECE, DOT, NAVECO. Ze względu na duży popyt na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych z upływem czasu, firma produkuje rocznie ponad 300.000 opon, co sprawia, że BCT jest jednym z przedsiębiorstw z największą zdolnością produkcyjną. Należy przy tym zauważyć, że w procesie produkcyjnym zwraca się w dużym stopniu uwagę na utrzymanie międzynarodowych standardów jakościowych i technologicznych.

Opony marki BCT

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, chiński producent dysponuje dużym know how w dziedzinie produkcji opon. Jest to też zauważalne na pierwszy rzut oka – wszelkie modele otrzymują dobre wyniki w testach, w różnych kategoriach. Korzystne cenowo opony BCT zapewniają dobrą przyczepność nawet na mokrej nawirzchni, jak i dobre właściwości podczas hamowania. Ponadto cechują się niskim stopniem zużycia, dzięki czemu są bardzo ekonomiczne. Korzystając z opon BCT z pewnością przekonamy sie o ich zaletach, w szczególności nadają się do małych pojazdów osobowych, ponieważ większość modeli dysponuje średniać od 13 do 15 cali. Największym zainteresowaniem cieszą się opony BCT S600 oraz BCT S800. Naturalnie właściciele większych pojazdów również wybiorą dla siebie opony z szerokiego sortymentu firmy Beijing Capital Tire.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji