Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Blacklion

Trwałe i niezawodne ogumienie da Ci lepszą przyczepność

Czy zamierzasz wybrać się w daleką trasę latem, czy też będziesz podróżować w terenie miejskim, opony Blacklion świetnie się sprawdzą w obu sytuacjach. Piętnastki w rozmiarze 205/60 są używane przez wielu kierowców w Polsce, którzy rekomendują je ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa i niezłe osiągi.

Pod tymi pozytywnymi opiniami kryje się profesjonalnie wykonany produkt z radialną budową, która odpowiada za płynność jazdy i zmniejszenie tarcia o nawierzchnię. Zrównoważenie sił nacisku od strony podłoża, jak i innych obciążeń pozwala zredukować opory toczenia i w konsekwencji przyczynia się także do obniżenia zużycia paliwa. Auto zyskuje opływowość, więc kierowca może odczuwać lepszy komfort jazdy i do tego zaoszczędzi przy tankowaniu. To nie są jedyne atuty tego profesjonalnego ogumienia - harmonijnie wycięte rowki i lamele odpowiadają za wydajne odprowadzenie nadmiaru wilgoci spod kół, aby pojazd nie stracił przyczepności. Dzięki temu wzrasta poziom bezpieczeństwa podczas prowadzenia samochodu w mniej sprzyjających warunkach, np. podczas burzy. Opony Blacklion reagują na każdy ruch kierownicą, zapewniając pojazdowi zwrotność i wysoką sterowność.

Większość modeli tej marki na sezon letni pozwala osiągać prędkość w przedziale do 210 km/h. Aby zamówić nowe ogumienie dla swojego auta osobowego, wejdź na Tirendo.pl i wybierz odpowiedni rozmiar opon dla Twojego typu samochodu.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji