Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Briway

Opony Briway dadzą poczucie satysfakcji z jazdy na każdej nawierzchni

Przystosowane do warunków panujących na europejskich drogach, to innowacyjne ogumienie cechuje się estetycznym wykończeniem i niezłymi parametrami jezdnymi. Mowa oczywiście o produkcie, który zdobył już uznanie zmotoryzowanych i cieszy się nieustającym zainteresowaniem w gronie właścicieli 4 kółek - bowiem opony Briway to linia nowoczesnych i bardzo wytrzymałych akcesoriów samochodowych.

Ich wyśmienite właściwości trakcyjne zawdzięczamy inżynierom, którzy dopracowali każdy szczegół, aby to wyposażenie auta stawało na wysokości zadania niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na drodze. Specjalna rzeźba bieżnika to blokowy system rowków i nacięć, które pracują wydajnie również na mokrym podłożu, skutecznie odprowadzając nadmiar wilgoci - co przyczynia się do uzyskania właściwej przyczepności.

Gdy wybieramy opony Briway, możemy liczyć na sterowność.

Dobrze wyważona proporcja między wysokością boku a szerokością struktury tego wyposażenia pozwala na osadzenie pojazdu, który trzyma się w torze, nawet mknąc z większą prędkością. Odczuwamy komfort jazdy przy pokonywaniu zakrętów, co wpływa na zachowanie kontroli nad autem i uniknięcie nadsterowności czy podsterowności.

Gdy planujemy wyposażyć się w nowe i niezawodne ogumienie, warto zajrzeć do serwisu motoryzacyjnego Tirendo.pl, gdzie mamy dostępne różne modele i rozmiary artykułów dla aut na zimę i na lato, a poza tym - otrzymujemy produkt do najbliższego, wskazanego przez nas punktu montażowego z dostawą za darmo.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji