Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 1056

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Camac

Camac, opony klasy premium o klasycznym charakterze

Właściciele starszych aut, chcąc zachować konsekwentny design swoich 4 kółek, mogą z pewnością wybierać spośród licznych propozycji klasycznego ogumienia na Tirendo.pl. W ten dział wpisują się również opony Camac, które swoim niepowtarzalnym wyglądem podkreślą oldskulowy styl każdego samochodu.

Znajdziemy je w indeksach prędkości P, L, S i rozmiarach mieszczących się w przedziale między trzynaście a piętnaście cali. Są to modele do użytkowania na cały rok, jak i tylko na sezon letni np. w zabytkowych limuzynach czy kabrioletach starszego typu. W pierwszym przypadku rzeźba bieżnika zachowuje podział na 5 segmentów z charakterystycznym, wężowym wzorem.

Opony Camac dobrze przylegają do nawierzchni.

Struktura tych rowków i wyżłobień nie jest przypadkowa, spełnia bowiem określoną funkcję - odpowiada za przyczepność pojazdu zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. Użyty na etapie produkcji materiał wykazuje odporność na ścieranie, wytrzymałość wobec uszkodzeń fizycznych i działania zmiennych temperatur, a ponadto kierowcy chwalą sobie w miarę cichą pracę tego osprzętu.

W drugim przypadku - wspomnianych wcześniej artykułów letnich - możemy wydzielić siedem wężyków w rzeźbie bieżnika, które są przetkane siecią rowków, aby rozłożyć równomiernie opór nawierzchni na całą powierzchnię ogumienia, czyniąc je solidnym i długo żywotnym produktem. Radialna budowa koła zwiększa płynność jazdy i pozwala czerpać radość z lekkiego prowadzenia auta.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji