/

Opony Constancy

Niestety nie znaleziono wyników dla Twojego wyszukiwania. Zmień parametry wyszukiwania, aby odszukać produkty.  Według modelu pojazdu

Opony Constancy sprawdzą się w różnych warunkach pogodowych

Aby zaoszczędzić sobie częstych wizyt w warsztacie, zyskując czas, możemy wybrać opony Constancy, które posłużą nam do jazdy przez cały rok. Zostały one zaprojektowane z myślą o różnych czynnikach atmosferycznych, zatem pozwalają czerpać radość z podróżowania zarówno podczas śnieżnych dni, jak i tych słonecznych.

Cechują się one cichą pracą i wydajnością, ponieważ specjalna mieszanka użyta została w taki sposób, żeby produkt był odporny na ścieranie wskutek nierówności drogi, a także wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne czy różnice temperatur. Skutkuje to wydłużeniem żywotności produktu i jego niezawodnością w zetknięciu z chropowatą nawierzchnią.

Przyczepność na każdy sezon dzięki specjalnemu bieżnikowi

Precyzyjne wyżłobienia w strukturze bieżnika efektywnie redukują nadmiar wilgoci. Przez to można kontrolować sytuację na drodze, ponieważ samochód zachowuje się stabilnie, pozostając sterowny i przylegając do jezdni nawet, gdy jest ona mokra. Korzystając z serwisu Tirendo.pl, zamówimy opony całoroczne, jak i letnie z indeksami prędkości V lub T.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.


Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.