Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Constancy

Opony Constancy sprawdzą się w różnych warunkach pogodowych

Aby zaoszczędzić sobie częstych wizyt w warsztacie, zyskując czas, możemy wybrać opony Constancy, które posłużą nam do jazdy przez cały rok. Zostały one zaprojektowane z myślą o różnych czynnikach atmosferycznych, zatem pozwalają czerpać radość z podróżowania zarówno podczas śnieżnych dni, jak i tych słonecznych.

Cechują się one cichą pracą i wydajnością, ponieważ specjalna mieszanka użyta została w taki sposób, żeby produkt był odporny na ścieranie wskutek nierówności drogi, a także wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne czy różnice temperatur. Skutkuje to wydłużeniem żywotności produktu i jego niezawodnością w zetknięciu z chropowatą nawierzchnią.

Przyczepność na każdy sezon dzięki specjalnemu bieżnikowi

Precyzyjne wyżłobienia w strukturze bieżnika efektywnie redukują nadmiar wilgoci. Przez to można kontrolować sytuację na drodze, ponieważ samochód zachowuje się stabilnie, pozostając sterowny i przylegając do jezdni nawet, gdy jest ona mokra. Korzystając z serwisu Tirendo.pl, zamówimy opony całoroczne, jak i letnie z indeksami prędkości V lub T.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji