Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Deestone

Zwrotne ogumienie wpłynie na większy komfort jazdy

Stabilność w trakcie poruszania się po trudnym terenie to jedna z zalet tego tajlandzkiego ogumienia, które daje kierowcy zwrotność i uczucie kontroli nad pojazdem. Opony Deestone wykonano z wysokiej jakości gum, aby mieszanka ładnie trzymała się powierzchni niezależnie od tego, czy jedziesz po asfalcie, dzikim polu czy po śniegu.

W letniej wersji tego wyposażenia dla motocykli o rozmiarze D102 6.00 -13 zobaczysz charakterystyczną rzeźbę bieżnika. W 5 pofałdowanych blokach znajdują się drobne nacięcia, boczne warstwy są nieco grubsze dla lepszej sterowności pojazdu. Sieć żłobień umożliwia bezpieczną jazdę w trakcie deszczu. Odprowadza nadmiar wody i błota na boki, aby motor nie ślizgał się, tylko zachowywał przyczepność. Z tym modelem pojedziesz do 120 km/h. Diagonalne ogumienie na cały rok posiada już inne ukształtowanie bieżnika. Ze względu na różne zakresy temperatur, mieszankę nieco unowocześniono, aby była odporna na niskie i wysokie temperatury. Solidne boki w modelu D502 powodują, że opony Deestone wytrzymują różne obciążenia mechaniczne, można więc na nich polegać przy jeździe po mniej czepnym, niestabilnym gruncie.

Układ klocków i rowków jest tu ukośny, odbiega od osi środkowej symetrycznie, dzięki temu nie ugrzęźniesz w błotach i śniegach. Z modelem całorocznym rozpędzisz się również do 120 km/h. Elementy podwozia do swojego pojazdu zamów w sklepie Tirendo.pl, a otrzymasz wysyłkę gratis.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji