Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Delinte

Opony Delinte cechują się dobrymi parametrami jezdnymi

Poszukując wydajnych i niezawodnych rozwiązań motoryzacyjnych, możemy zwrócić uwagę na nowoczesne ogumienie dostępne w serwisie Tirendo.pl. Znajdziemy tam zarówno opony zimowe czy całoroczne, jak i produkty na sezon letni, których etykiety pozwolą nam na rozeznanie i ocenę parametrów.

Gdy rozważamy wyposażenie auta na lato, opony Delinte prezentują się jako wyjątkowo ciche i dobrze jezdne, sterowne. W testach przyczepności na mokrych nawierzchniach zyskały rangę C (w skali od A do G, gdzie A jest najlepszym wynikiem). Zawdzięczają to przemyślanej, radialnej budowie, która pozwala na przyjazne pokonywanie zakrętów. Ponadto stosunek wysokości boku do szerokości koła jest odpowiednio wyważony, dzięki czemu auto zachowuje sterowność, trzyma się toru także na wilgotnym gruncie.

Opony Delinte to nie tylko dobre osiągi, ale i sportowa ekspresja.

Ogumienie to wybornie podkreśli walory samochodów sportowych, cechuje się drapieżną ekspresją i daje wrażenie silnej konstrukcji. Pozostawia nie tylko takie wrażenie - profesjonalna budowa bieżnika oraz wysokiej jakości materiał użyty przy produkcji dętek czynią ten produkt długo żywotnym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie, a także wytrzymałym wobec skoków temperatury.

Nawet przy dużych prędkościach, dzięki wzmocnionym bokom - autem nie rzuca, a nasze opony Delinte pozostają w dobrym stanie, choć byśmy przejechali długą trasę z prędkością do 270 km/h.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji