/

Opony Delinte

Niestety nie znaleziono wyników dla Twojego wyszukiwania. Zmień parametry wyszukiwania, aby odszukać produkty.  Według modelu pojazdu

Opony Delinte cechują się dobrymi parametrami jezdnymi

Poszukując wydajnych i niezawodnych rozwiązań motoryzacyjnych, możemy zwrócić uwagę na nowoczesne ogumienie dostępne w serwisie Tirendo.pl. Znajdziemy tam zarówno opony zimowe czy całoroczne, jak i produkty na sezon letni, których etykiety pozwolą nam na rozeznanie i ocenę parametrów.

Gdy rozważamy wyposażenie auta na lato, opony Delinte prezentują się jako wyjątkowo ciche i dobrze jezdne, sterowne. W testach przyczepności na mokrych nawierzchniach zyskały rangę C (w skali od A do G, gdzie A jest najlepszym wynikiem). Zawdzięczają to przemyślanej, radialnej budowie, która pozwala na przyjazne pokonywanie zakrętów. Ponadto stosunek wysokości boku do szerokości koła jest odpowiednio wyważony, dzięki czemu auto zachowuje sterowność, trzyma się toru także na wilgotnym gruncie.

Opony Delinte to nie tylko dobre osiągi, ale i sportowa ekspresja.

Ogumienie to wybornie podkreśli walory samochodów sportowych, cechuje się drapieżną ekspresją i daje wrażenie silnej konstrukcji. Pozostawia nie tylko takie wrażenie - profesjonalna budowa bieżnika oraz wysokiej jakości materiał użyty przy produkcji dętek czynią ten produkt długo żywotnym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie, a także wytrzymałym wobec skoków temperatury.

Nawet przy dużych prędkościach, dzięki wzmocnionym bokom - autem nie rzuca, a nasze opony Delinte pozostają w dobrym stanie, choć byśmy przejechali długą trasę z prędkością do 270 km/h.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.


Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.