Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Diplomat

Opony Diplomat to polska marka opon samochodowych, która należy do koncernu Goodyear, sprzedająca opony zimowe Diplomat i inne produkty. Goodyear to jeden z największych producentów ogumienia na świecie. Koncern został założony już w 1898 roku i produkuje opony oraz gumę dla przemysłu różnych branż, takich jak samochodowa, przemysłowa oraz lotnicza. Opony Goodyear używane są również do samochodów wyścigowych. Inne znane marki wchodzące w skład koncernu Goodyear to przykładowo polska Dębica, Dunlop i Fulda. Opony marki Diplomat są produkowane w takich krajach jak Słowacja, Polska, Turcja oraz Francja. Głównym celem producenta opon samochodowych Diplomat jest spełnienie wymagań klienta poprzez zastosowanie najbardziej nowoczesnych technologii komputerowych, dostępnych na rynku.

Dostępne na rynku opony marki Diplomat to modele T - jako opony letnie, Diplomat MS - opony zimowe oraz model H. Opony Diplomat to szeroka gama opon letnich, zimowych oraz całorocznych. Opony zimowe oferowane przez markę Diplomat charakteryzują się tak skonstruowanym profilem, aby jak najlepiej i bezpieczniej prowadzić samochód na suchej i mokrej nawierzchni. Ponadto opony Diplomat, dzięki profilowi, wykazują doskonałą trakcję na śniegu. Wzór profilu to również wyjątkowy system odprowadzania wody i pośniegowego błota. Są to zatem opony, które przyczyniają się do dodatkowej ochrony przed aqua-, a także snowplanigiem. Opony marki Diplomat to gwarancja wydłużonej żywotności przy atrakcyjnej cenie. Opony letnie sprawdzają się na nawierzchni suchej i mokrej. Szerokie rowki obwodowe na profilu opony zapewniają bardzo dobre odprowadzanie wody, przez co maleje ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplaningu. Wspomniana konstrukcja profilu gwarantuje także skróconą drogę hamowania oraz cichą pracę opon.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji