Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Durun

Opony Durun produkowane są w chińskiej prowincji Shandong dla koncernu Shandong Yongtai Chemical Group Co. Ltd. Firma została założona w 1996 roku, obecnie zatrudnia około 2000 pracowników i składa się z ośmiu zależnych od siebie spółek. Opony Durun produkowane są w zaskakująco dużej ilości - około sześciu milionów miesięcznie. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest podejście do klienta z motywem przewodnim firmy: wysoka jakość w rozsądnej cenie. Każdego roku firma zdobywa kolejne nagrody, certyfikaty i wyróżnienia. Dzięki temu spełnia wymogi jakości i podąża z technologicznym i innowacyjnym duchem naprzód. Dziś ogumienie Duran dostępne jest na całym świecie dzięki szerokim międzynarodowym kanałom dystrybucyjnym. Firma w samych Chinach posiada 26 oddziałów, eksport obejmuje około 60 krajów świata. Opony Durun produkowane są do samochodów osobowych, ciężarówek, z napędem 4x4, aut dostawczych, autobusów i furgonetek. W ofercie można znaleźć ponad 50 opon różnych rozmiarów całorocznych, letnich i zimowych. Z ogumienia letniego do samochodów dostawczych i ciężarowych najpopularniejszym modelem jest A 2000. Charakteryzuje się budową bieżnika, która gwarantuje bezpieczeństwo i komfort jazdy w każdych warunkach pogodowych. Jednolita styczność opony z nawierzchnią gwarantuje stabilność i przyczepność do nawierzchni. Z kolei opony z przeznaczeniem do furgonetek typu DI08 charakteryzują się wysoką odpornością na wstrząsy. Ich budowa poprawia sterowność i osiągi na zakrętach. Odpowiednie konstrukcje zapewniają przyczepność oraz komfort i bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach pogodowych i na każdej nawierzchni. Ciekawym modelem jest także model Sport-One z przeznaczeniem do uprawiania sportów motoryzacyjnych. Jest gwarancją bezpieczeństwa przy szybkiej jeździe, gwarantuje przyczepność w trakcie wchodzenia w najostrzejsze zakręty.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji