Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Effiplus

Opony Effiplus to ekologiczna odpowiedź na wymagania rynku oponiarskiego. Marka działa pod szyldem chińskiego giganta, firmy TECHKING. Koncern powstał w 2005 roku, a od stycznia 2010 roku produkuje opony według tzw. ""zielonej technologii"". Sama firma początkowo rozwijała się na rynku chińskim, później sukcesywnie podbijała Azję, by rozwinąć skrzydła na pozostałych kontynentach. Dzisiaj punkty sprzedaży są zlokalizowane w ponad 165 krajach. Firma działa równie skutecznie na zasadzie sprzedaży dilerskiej. Opony Effiplus są przede wszystkim ekologiczne: są przyjazne środowisku naturalnemu, zmniejszają zużycie paliwa, obniżają poziom hałasu i drgań, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdu oraz redukują emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Opony EFFIPLUS przeznaczone są do samochodów osobowych wyższej klasy (limuzyn oraz aut sportowych), pojazdów typu SUV, terenowych oraz samochodów dostawczych i minibus&oaoacute;w. Charakteryzują się zastosowaniem nie tylko ekologicznych rozwiązań, ale i wprowadzeniem interesujących systemów technologicznych. 

Oopony Effiplus są nie tylko przyjazne środowisku, ale także innowacyjne. Jednym z produktów firmy są opony zimowe SNOW KING przeznaczone do samochodów typu SUV. Charakterystyczny wzór bieżnika zapewnia odpowiednią przyczepność na każdego rodzaju nawierzchni. Szeroko rozstawione kanały obwodowe zapewniają optymalne odprowadzanie wody i błota pośniegowego. System rowków i nacięć chroni przed zjawiskiem aqua- i snowplaningu. Opona sprawdza się w czasie niskich zimowych temperatur, zachowując swoją elastyczność. Ogumienie tego rodzaju jest gwarancją najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji