Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Event

Opony Event – znakomita jakość na każdą trasę

Event to stosunkowo młoda firma z Holandii założona w 2005 roku. Opony Event należą do kategorii budżetowej, ale w żadnym wypadku nie są one niskiej jakości, a stanowią optymalny, dobry stosunek parametrów do atrakcyjnej ceny. Firma szybko rozwija sprzedaż i zdobywa popularność w Europie, oprócz zakładu produkcyjnego posiadając także własne centrum badawczo rozwojowe.

Opony Event są produkowane w wersjach sezonowych – na lato i na zimę oraz w wersji całorocznej. Cechują się nowocześnie zaprojektowanym bieżnikiem, pozwalającym na panowanie nad samochodem podczas jazdy po mokrej i suchej nawierzchni. Materiały użyte w ich produkcji, w szczególności mieszanka gumowa wysokiej jakości i obręcze wewnętrzne stabilizują oponę oraz sprawiają, że jest ona wytrzymała i łatwo się nie deformuje na skutek dużego przebiegu. Koncern produkuje także opony z oznaczeniem HP, czyli High Performance – wysokich osiągów. Posiadają one bieżnik niezbędny dla jazdy z dużą prędkością, wymagany dla samochodów sportowych. Event posiada także bardziej egzotyczne produkty w swojej ofercie, między innymi opony na wymagające warunki off-road dla aut z napędem na cztery koła.

Kup już teraz opony Event na Tirendo.pl. Oferujemy je z bezpłatną dostawą oraz z możliwością montażu w jednym z polecanych przez nas punktów serwisowych. Nasi doradcy bardzo chętnie pomogą ci w doborze właściwych opon do twojego auta i z szybką kilkudniową wysyłką będziesz mógł cieszyć się dobrymi i niedrogimi oponami.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji