Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Strona 1 od 1049

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Firestone

Amerykański koncern został założony w 1900 roku przez Samuela Harvey Firestone w Ohio. Firma bardzo szybko stała się jednym z największych producentów opon w Ameryce Północnej, a od 1906 roku głównym dostawcą sprzętu dla Ford Motor Company. Ze względu na utrzymujące się trudności finansowe w latach 1980 firma została przejęta w 1988 roku przez Bridgestone Corporation. Od tego czasu działa jako amerykańska filia Bridgestone pod nazwą Bridgestone Firestone, LLC.

Szeroki asortyment produktów marki Firestone obejmuje opony letnie, zimowe (jak np. Firestone Winterhawk 3 EVO) i całoroczne opony, zarówno do samochodów osobowych, jak i ciężarowych, pojazdów rolniczych i samochodów dostawczych. Natomiast letnim produktem firmy Firestone, przeznaczonym do małych aut jest Firestone TZ 300, który zachowuje odpowiednią przyczepność również na mokrych nawierzchniach. 


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji