Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 1050

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Formula

Nowoczesne rozwiązania motoryzacyjne są w zasięgu ręki

Kiedy chcesz, aby pojazd cię nie zawiódł, prowadził się pewnie z dużą dokładnością po torze niezależnie od tego, jaka jest pogoda, możesz śmiało postawić na opony Formula. Zyskały one już grono miłośników wśród właścicieli aut osobowych ze względu na przyzwoite osiągi i dobrą żywotność.

Jak zamówić nowoczesne wyposażenie samochodu? Wystarczy skorzystać z serwisu Tirendo.pl i wybrać swój rozmiar ogumienia. Przy złożeniu zamówienia podajesz dowolny punkt motoryzacyjny, w którym najwygodniej będzie ci zamontować osprzęt i możesz już śmigać w dowolne trasy na nowych artykułach, odpowiednio wyważonych i pod właściwym ciśnieniem.

Opony Formula dają bezpieczeństwo i kontrolę nad pojazdem.

Przyglądając się profesjonalnej konstrukcji tej radialnej dętki, zauważysz precyzyjnie wyżłobiony system rowków i nacięć, który służy do amortyzowania pracy zawieszenia, oporów tarcia oraz do odprowadzania wilgoci sprzed czoła pojazdu. Maleje w ten sposób ryzyko wpadnięcia w poślizg, a ty nadal możesz cieszyć się bezpieczną jazdą nawet, gdy jezdnia jest mokra.

Radialna struktura wpływa na lepszą posuwistość auta, które sunie gładko przy styku nawet z chropowatą powierzchnią. Dzieje się tak za sprawą zrównoważenia sił nacisku podłoża, a w efekcie zyskujesz nie tylko wrażenie płynności jazdy, ale przede wszystkim wydłuża się żywotność twojego ogumienia przez to, że jest ono tak wytrzymałe.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji