Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 1056

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Fullrun

Opony Fullrun – do każdego auta

Fullrun to chiński producent z przemysłowego miasta Qingdao, właściciel wielu marek opon które odniosły sukces na zachodnich rynkach, takich jak Autogrip, Turnpike, Antyre. Jego główna marka to opony Fullrun, które pod tą nazwą sprzedawane są od 13 lat. Opony tego koncernu należą do segmentu budżetowego i produkowane są w bardzo szerokiej gamie rozmiarów. Dzięki niewygórowanej cenie i przyzwoitym parametrom można je obecnie spotkać w autach w całej Europie, także w Polsce i ponad 90% opon produkowanych przez Fullrun jest eksportowanych za granicę.

Firma posiada certyfikaty niezbędne do sprzedaży w Unii Europejskiej potwierdzające jakość opon, w tym certyfikat jakości produkcji ISO 9001. Zobacz naszą ofertę niedrogich opon Fullrun i wybierz dla siebie komplet w jednym z dostępnych rozmiarów. Wszystkie oferowane przez nas opony są nowe i dostępne z gwarancją producenta, a ponadto jeśli zmienisz zdanie dotyczące zakupu możesz je bezproblemowo zwrócić w ciągu 30 dni.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji