Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Fullway

Opony Fullway są jednym z wiodących produktów chińskiej korporacji Qingdao Fullrun Tyre Corp., stanowiącej stosunkowo nowego, ale już dobrze rozpoznawalnego gracza na rynku oponiarskim. Założona w 2003 r. firma już od początków istnienia głównym celem swej działalności ustanowiła bowiem dążenie do osiągnięcia najwyższego stopnia innowacyjności - tak na płaszczyźnie technologicznej, jak również w obszarze bezpieczeństwa i zarządzania rozbudowaną siecią partnerską. Dzięki temu, zintegrowane punkty sprzedaży - w obrębie których poza niezliczoną liczbą dystrybutorów krajowych znalazło się ponad 300 firm zagranicznych związanych z chińskim producentem umowami agencyjnymi - umożliwiają dotarcie do klientów z blisko trzydziestu krajów, generujących przychód w wysokości 100 mln USD w ciągu 6 kolejnych lat. Szczególnie owocny okazał się dla Qingdao Fullrun Tyre Corp. rok 2011, gdy przedsiębiorstwo osiągnęło obroty na poziomie 400 mln USD w ramach handlu zagranicznym oraz 250 mln RMB ze sprzedaży krajowej.

O wysokiej jakości asortymentu produkowanego przez koncern świadczą niewątpliwie przyznane mu certyfikaty jakości. Od momentu powstania Qingdao Fullrun Tyre Corp. opracowała bowiem szereg światowej klasy opon, dzięki czemu stała się właścicielem ponad 30 patentów krajowych, spośród których ponad 10 przyznano za wypełnienie luki na rynku wewnętrznym.Firma jest właścicielem kilku marek - m.in. Fullrun, Antyre, Autogrip, Aderenza itp. Niemniej jednak na baczną uwagę zasługują, coraz popularniejsze na polskim rynku, produkty sygnowane znakiem Fullway. Opony Fullway wyposażone są bowiem w komputerowo zaprojektowany wzór bieżnika, zapewniający optymalne osiągi w zróżnicowanych warunkach - tj. zarówno na suchej, jak również mokrej nawierzchni. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się opony letnie Fullway. Wyjątkowemu komfortowi podróżowania sprzyja dodatkowo wyposażenie modeli tej marki w unikalne systemy odprowadzenia wody, dające poczucie przyczepności i stabilności pojazdu także na zakrętach. Co więcej, szeroki wachlarz typów (np. seria HP, HS, TB czy model Formula) wykazuje wysoki potencjał indywidualizacji i dostosowania do wymagań klientów. Uwagę należy zwrócić między innymi na bardzo popularne opony Fullway HP 108. Opony Fullway to gwarancja jakości porównywalnej do największych światowych koncernów, dostępna za stosunkowo rozsądną cenę.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji