Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Gerutti

Szybkie ogumienie na lato czy zimę sprawdzi się wybornie

Asymetrycznie bieżnikowane zimówki, jak i letnie opony Gerutti przynależą do klasy ekonomicznej pod względem stosunku kosztów zakupu i eksploatacji do osiągów. Wielu kierowców poleca je ze względu na bardzo dobre parametry przyczepności i efektywności.

Marka tych opon wywodzi się z Azji i posiada olbrzymie, ponad stuletnie doświadczenie w produkcji wyrobów z gumy. Dlatego ich produkty są sprowadzane do Europy w dużej ilości, ponieważ cechują się precyzyjnym wykończeniem, dobrą jakością i wysokimi osiągami, a to wszystko dostajesz w niewygórowanej cenie. Piętnastki na sezon letni w wymiarze 205/65 rozpędzą się do 240 km/h, ich opory toczenia uzyskują indeks C, przyczepność osiąga również poziom C. Zimówki DS803 są przyczepne w równym stopniu, co letnie piętnastki, ale mają wyższe tarcie (indeks E). Jednakże należą do bezpiecznych i dzięki asymetrycznej rzeźbie bieżnika skutecznie odprowadzają nadmiar wody czy śniegu, aby zminimalizować ślizganie się auta na mokrej nawierzchni. Piętnastki zachowują zwrotność i sterowność podczas niepogody, ale ich symetryczna rzeźba bieżnika powoduje, że manewrowanie jest mniej wygodne na śliskiej powierzchni niż w przypadku zimówek.

Opony Gerutti możesz zamówić w serwisie Tirendo.pl. Wielu użytkowników wybrało właśnie to ekonomiczne ogumienie i chwali je jako niezawodne i szybkie, dlatego warto się przekonać samemu, że azjatycki produkt może się świetnie sprawdzić również na polskich drogach.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji