Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 1049

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Goform

Ciche wyposażenie samochodu zapewni spokojną podróż

W terenie miejskim czy poza nim, poruszając się autem, chciałoby się wsłuchać w dźwięki silnika, a nie - w tarcie opon o jezdnię, dlatego stworzono opony Goform - aby dać komfort akustyczny kierowcy, wyciszyć terkot asfaltu, a zarazem zapewnić optymalne osiągi na nawierzchni suchej, jak i mokrej.

Zachowując klasyczne wzornictwo, produkt ten wcale nie ustępuje innym na rynku pod względem parametrów jezdnych. Do mieszanki dodano związków krzemionkowych, aby utwardzić budowę, uczynić dętkę wytrzymałą, odporną na ścieranie i zmienne warunki atmosferyczne. Radialna konstrukcja sprawia, że pojazd zyskuje opływowość, redukuje się tarcie o nawierzchnię, a wydłuża się suw, więc jazda staje się przyjemnością.

Ponadto opony Goform sprawdzają się też przy dużej prędkości

Mknąc z szybkością 190 km/h, 270 km/h - w zależności od podanego indeksu przy poszczególnym modelu w serwisie motoryzacyjnym Tirendo.pl - zachowujemy bezpieczeństwo, pojazd bowiem nie rezonuje, praca dętek jest cicha. Bez problemu skręcamy i wychodzimy z zakrętów, zachowując właściwą przyczepność.

Rzeźba bieżnika została tak dopracowana, aby system rowków i wyżłobień odprowadzał nadmiar wilgoci sprzed czoła pojazdu. Dlatego poruszanie się staje się jeszcze bardziej bezpieczne, ponieważ maleje ryzyko wpadnięcia w tzw. aquaplanning, co jest istotne szczególnie w czasie rzęsistych ulew, aby zachować spokój i kontrolę nad autem.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji