/

Opony Goform

Niestety nie znaleziono wyników dla Twojego wyszukiwania. Zmień parametry wyszukiwania, aby odszukać produkty.  Według modelu pojazdu

Ciche wyposażenie samochodu zapewni spokojną podróż

W terenie miejskim czy poza nim, poruszając się autem, chciałoby się wsłuchać w dźwięki silnika, a nie - w tarcie opon o jezdnię, dlatego stworzono opony Goform - aby dać komfort akustyczny kierowcy, wyciszyć terkot asfaltu, a zarazem zapewnić optymalne osiągi na nawierzchni suchej, jak i mokrej.

Zachowując klasyczne wzornictwo, produkt ten wcale nie ustępuje innym na rynku pod względem parametrów jezdnych. Do mieszanki dodano związków krzemionkowych, aby utwardzić budowę, uczynić dętkę wytrzymałą, odporną na ścieranie i zmienne warunki atmosferyczne. Radialna konstrukcja sprawia, że pojazd zyskuje opływowość, redukuje się tarcie o nawierzchnię, a wydłuża się suw, więc jazda staje się przyjemnością.

Ponadto opony Goform sprawdzają się też przy dużej prędkości

Mknąc z szybkością 190 km/h, 270 km/h - w zależności od podanego indeksu przy poszczególnym modelu w serwisie motoryzacyjnym Tirendo.pl - zachowujemy bezpieczeństwo, pojazd bowiem nie rezonuje, praca dętek jest cicha. Bez problemu skręcamy i wychodzimy z zakrętów, zachowując właściwą przyczepność.

Rzeźba bieżnika została tak dopracowana, aby system rowków i wyżłobień odprowadzał nadmiar wilgoci sprzed czoła pojazdu. Dlatego poruszanie się staje się jeszcze bardziej bezpieczne, ponieważ maleje ryzyko wpadnięcia w tzw. aquaplanning, co jest istotne szczególnie w czasie rzęsistych ulew, aby zachować spokój i kontrolę nad autem.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.


Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.