Goodyear

Opony Goodyear EfficientGrip Compact

Od509 złza opone

Odnaleźć swój EfficientGrip Compact tutaj!


Ogumienie letnie marki Goodyear Efficientgrip Compact stworzone zostało z myślą o pojazdach osobowych klasy miejskiej, kompaktowej oraz średniej. Należy ono do klasy premium, co oznacza najwyższą jakość i najlepsze osiągi. Prezentowany wyrób marki Goodyear zapewnia doskonałą trakcję, przyczepność, a także krótką drogę hamowania zarówno na mokrej, jak i na suchej drodze. Produkt spisuje się bardzo dobrze szczególnie podczas jazdy w mieście.

Właściwości profilu

Opona o nazwie Goodyear Efficientgrip Compact posiada asymetryczny bieżnik składający się z części wewnętrznej i zewnętrznej. Część wewnętrzna, to układ specjalnych rowków i kanałów odprowadzających nadmiar wody spod powierzchni ogumienia. Dzięki temu auto nie wpadnie w poślizg na mokrej nawierzchni (aquaplaning). Zewnętrzna część jest natomiast odpowiedzialna za bardzo dobre pokonywanie zakrętów i zachowanie odpowiednich właściwości jezdnych na suchej nawierzchni. Odpowiednia zawartość krzemionki w mieszance gumy użytej w czasie produkcji opon marki Goodyear Efficientgrip Compact również wpływa pozytywnie na zwiększenie przyczepności na mokrej drodze.

Ekonomiczność

Ogumienie o nazwie Goodyear Efficientgrip Compact charakteryzuje się mniejszą masą, co z kolei zmniejsza opory toczenia i wpływa na bardziej równomierne zużycie ogumienia. Dzięki niskim oporom zmniejszony jest poziom emisji dwutlenku węgla do atmosfery oraz obniżony zostaje poziom spalania paliwa. Można więc powiedzieć, że opisywany produkt marki Goodyear jest wyrobem ekologicznym oraz ekonomicznym. Nie bez znaczenia jest również wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i przedwczesne zużycie ogumienia.

Cechy

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl