Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976

Opony Goodyear EfficientGrip Performance

Odnaleźć swój EfficientGrip Performance tutaj!

Wybierz szybkie i ciche elementy podwozia na lato!

Kiedy zbliża się moment wymiany ogumienia na sezon letni, wtedy warto wyszukać szybkobieżne opony, które pozwolą Ci się rozpędzić, zachowają przyczepność, a jednocześnie będą pracowały cicho, amortyzując hałas zawieszenia i efekty tarcia o nawierzchnię. Idealnym rozwiązaniem wydaje się zakup nowych Goodyear EfficientGrip Performance, ponieważ są ekonomiczne.

Gdy 4 koła suną po asfalcie, niezbędna jest ich właściwa rotacja, aby efekty tarcia nie spowalniały znacząco pojazdu. Dlatego konstrukcja opon opiera się na radialnej budowie. Solidny karkas wytrzymuje obciążenie od góry, a pozostałe elementy szkieletu opon odciążają naciski podłoża w efektywny sposób. Toteż Goodyear EfficientGrip Performance:

 • polepszają płynność jazdy
 • wydłużają suw, zmniejszając tarcie i naprężenia
 • amortyzują pracę zawieszenia
 • zmniejszają w ten sposób zużycie paliwa
 • dodatkowo maleje emisja CO2 do atmosfery
 • są bardzo żywotne

Ekonomiczność, czyli niskie opory toczenia to niewątpliwie atut opon, tu jednak należy zwrócić też uwagę na żywotność samego produktu. Został on wytworzony z wytrzymałej na uszkodzenia mechaniczne mieszanki wzbogaconej związkami krzemionki, aby uczynić oponę jeszcze bardziej odporną na wysoki zakres temperatur.

Ogumienie może więc posłużyć nawet na dalekie trasy

Sunąc po drogach w czasie lata, możesz mieć do czynienia ze smolistym, nagrzanym asfaltem, jak i z autostradą pełną kałuż. Dzięki temu, że Goodyear EfficientGrip Performance są tak wytrzymałe, potrafią mknąć z dużą prędkością nawet w niepogodę, a guma nie ulega przegrzaniu. Świadczy o tym indeks A - najwyższy wskaźnik przyczepności uzyskany w teście hamowania na mokrej nawierzchni. To ogumienie należy do profesjonalnego wyposażenia samochodu, ponieważ reaguje błyskawicznie na każdy ruch kierownicą. W trakcie skrętów pojazdem nie rzuca na boki. Precyzyjne prowadzenie sprawia przyjemność, a do tego nie musisz się martwić, że wyjedziesz z toru jazdy nawet przy ostrzejszym zakręcie, ulewnym podłożu czy nierównościach gruntu.

Aby wybrać swoje opony z felgami lub bez, wejdź na Tirendo.pl i zobacz, z jaką prędkością możesz się poruszać na drogach, zachowując bezpieczeństwo i wygodę.

 • Bezpieczna płatność i dostawa.
 • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
 • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
 • Bezpłatna dostawa
  Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
 • Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
  Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
 • Bezpośrednio pod Twoje drzwi
  Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK