Goodyear

Opony Goodyear Excellence

Od683,59 złza opone

Odnaleźć swój Excellence tutaj!


Opona Goodyear Excellence, to niezwykle wydajna opona letnia, przeznaczona do limuzyn klasy średniej oraz wyższej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej, opatentowanej technologii, opona zapewnia niezawodność oraz dobre właściwości jezdne, również przy dużych prędkościach. Dzięki temu jazda z wiekszą prędkością staje się bezpieczniejsza, wydajniejsza i komfortowa. Opona Excellence gwarantuje bardzo dobre wyniki na wszystkich powierzchniach. Indeks prędkości waha się od 210 do 300km/h. Opona zapewnia dzięki temu imponujące osiągi na różnych nawierzchniach. Oponę Excellence można określić jako solidną i sportową, ale również luksusowym produktem, który gearantuje wygodę i bezpieczeństwo każdemu swojemu użytkownikowi.

Cechy bieżnika
Dzięki zastosowaniu nowoczesnej mieszanki polimerowej, asymetryczna rzeźba bieżnika opony Goodyear Excellence zapewnia dobrą przyczepność oraz krótką drogę hamowania, szczególnie na mokrej nawierzchni, co nie znaczy, że na suchej sprawdza się gorzej. Sztywniejsze barki zewnętrzne gwarantują dobrą stabilność podczas dynamicznego pokonywania zakrętów oraz jazdy z dużą prędkością, dzięki czemu jazda staje się bezpieczniejsza i komfortowa. Opona dzięki swojej budowie zapewnia ochronę przed wystąpieniem zjawiska aquaplaningu, czyli przez efektywne odprowadzanie wody.

Ekonomiczność
Progresywna nakładka spiralna oraz odpowiednio ustawione klocki bieżnika poprawiają sterowność oraz zapewniają, oprócz niskiego poziomu szumów, równomierne ścieranie się bieżnika, co wydłuża okres użytkowania produktu firmy Goodyear. Innowacyjne rozwiązania tej znanej firmy, technologie, które stale są ulepszane, sporawiają, że opona charakteryzuje się odpowiednim stosunkiem ceny do jakości produktu, dzięki czemu zakup Excellence staje się niezwykle ekonomiczny. Wszystkie te zalety sprawiają, że opona ta jest w stanie zaspokoić oczekiwania niejednego wymagającego kierowcy, który chce od opony bepieczeństwa, komfortu i jakości. 

Cechy

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.