Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Gremax

Opony firmy Gremax to produkt jednego z największych chińskich producentów opon samochodowych, eksportujący swoje produkty na cały świat. Opony Gremax to wynik wieloletniego doświadczenia i tradycji w wyrobie ogumienia, w tym opon. Firma Gremax została założona już w latach osiemdziesiątych i obecnie posiada jedną z największych wytwórni w Chinach, która wykorzystuje postępowe procesy produkcyjne. Dzięki zastosowaniu najbardziej nowoczesnych technologii, Gremax oferuje szeroką gamę opon samochodowych o najwyższej jakości, które posiadają certyfikaty ISO oraz spełniają normy wytyczone przez Unię Europejską. Firma Gremax to producent opon do samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, a nawet ciężarowych. Opony Gremax przekonują kierowców pojazdów nie tylko swoim innowacyjnym design, ale przede wszystkim technologią, która gwarantuje bezpieczną jazdę.

Do najbardziej znanych modeli opon marki Gremax należą: Gremax MAX 2000, Gremax MAX 8000 oraz Gremax MAX HT. Opony Gremax zostały wyprodukowane z myślą o kierowcach różnych pojazdów, takich jak samochody osobowe (modele MAX 1000, MAX 1100, MAX 2000, MAX 5000), dostawcze, czy też SUV (MAX AT2, MAX HT), i są dostępne w różnych rozmiarach. Gremax produkuje opony zimowe i letnie, które spełniają się nawet przy najcięższych warunkach pogodowych. Opony, które firma Gremax oferuje swoim klientom, przekonują w pierwszej kolejności gwarancją bezpieczeństwa, głównie dzięki specjalnie zaprojektowanym bieżnikom, które istotnie skracają drogę hamowania pojazdu oraz diametralnie obniżają ryzyko aquaplaningu. Konstrukcja bieżnika sprawia, że woda jest świetnie odprowadzana oraz rozpraszana, co zwiększa przyczepność samochodu do nawierzchni nie tylko suchej, ale i mokrej. Również podczas jazdy po śniegu i lodzie, opony wykazują pełną trakcję. Profil opon Gremax potęguje także wygodę oraz minimalizuje hałas powstający podczas jazdy. Opony marki Gremax to gwarancja wydłużonego czasu użytkowania przy maksymalnej wydajności. Ciekawym produktem, który oferuje firma Gremax, są opony przystosowane do jazdy offroadowej. Cieszą się popularnością wśród kierowców przede wszystkim na bezpieczeństwo, które zapewniają podczas jazdy w terenie. Specjalnie wyprofilowane bieżniki są przystosowane, w zależności od modelu, do różnych maksymalnych prędkości, przykładowo model opon Gremax Max-Ht. Specjalnie skonstruowane bieżniki gwarantują doskonałą przyczepność na wilgotnym oraz nierównomiernym podłożu. Dodatkowo offroadowe opony marki Gremax charakteryzują się atrakcyjnym design, który przykuwa nie tylko wzrok kierowców.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji