Hankook

Opony Hankook Optimo 4S H730

Odnaleźć swój Optimo 4S H730 tutaj!


Hankook Optimo 4S H730 jest oponą całoroczną. Należy do tych z klasy średniej. Opony gwarantują bezpieczną i stabilną jazdę, przede wszystkim po mokrych i śliskich powierzchniach. Dedykowane są do samochodów osobowych. Producent szczególnie poleca je do samochodów typu hatchback. Nadają się zarówno do jazdy w mieście i na długodystansowych trasach.

Opony Hankook Optimo 4S H730 zostały wytworzone ze specjalnej krzemionki, dzięki czemu nie ulegają zmianom pod wpływem temperatur, nie tylko tych ujemnych. Szczególnie polecane są do jazdy po mokrej i śliskiej nawierzchni dróg, ponieważ ich bieżnik został wyposażony w specjalne nacięcia, które eliminują niepotrzebne poślizgi. Ten też jest gwarancją stabilności i przyczepności. Opona Hankook Optimo 4S H730 podzielona została na dwie różne funkcje: ta zewnętrzna pozwala na bezpieczną jazdę po mokrej jezdni, ta wewnętrzna zaś po śniegu, dlatego są to wielofunkcyjne opony całoroczne.

Ekonomiczność
Walorem opony Hankook na pewno  jest to, iż nie wymaga wymiany. Jej konstrukcja została opatentowana w ten sposób, by nie ulegała zbyt szybkiej eksploatacji czy odkształceniom.

Cechy

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl