Hankook

Opony Hankook Optimo 4S H730

Od291,10 złza opone

Odnaleźć swój Optimo 4S H730 tutaj!


Hankook Optimo 4S H730 jest oponą całoroczną. Należy do tych z klasy średniej. Opony gwarantują bezpieczną i stabilną jazdę, przede wszystkim po mokrych i śliskich powierzchniach. Dedykowane są do samochodów osobowych. Producent szczególnie poleca je do samochodów typu hatchback. Nadają się zarówno do jazdy w mieście i na długodystansowych trasach.

Opony Hankook Optimo 4S H730 zostały wytworzone ze specjalnej krzemionki, dzięki czemu nie ulegają zmianom pod wpływem temperatur, nie tylko tych ujemnych. Szczególnie polecane są do jazdy po mokrej i śliskiej nawierzchni dróg, ponieważ ich bieżnik został wyposażony w specjalne nacięcia, które eliminują niepotrzebne poślizgi. Ten też jest gwarancją stabilności i przyczepności. Opona Hankook Optimo 4S H730 podzielona została na dwie różne funkcje: ta zewnętrzna pozwala na bezpieczną jazdę po mokrej jezdni, ta wewnętrzna zaś po śniegu, dlatego są to wielofunkcyjne opony całoroczne.

Ekonomiczność
Walorem opony Hankook na pewno  jest to, iż nie wymaga wymiany. Jej konstrukcja została opatentowana w ten sposób, by nie ulegała zbyt szybkiej eksploatacji czy odkształceniom.

Cechy

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Bezpłatna dostawa
Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
Bezpośrednio pod Twoje drzwi
Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK