Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 1056

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Headway

Opony Headway - stworzone z myślą o dużych prędkościach

Czy można powiedzieć, że dla kierowcy, który pragnie szybko poruszać się po drodze, ważniejsze jest bezpieczeństwo niż wygoda? Z pewnością nie, gdyż obie rzeczy są równoważne, zatem - kiedy planujesz rozwijać znaczne prędkości, możesz zaufać takiej marce, jak opony Headway.

Zostały one zaprojektowane przez ekspertów, aby zmniejszyć opór tarcia nawierzchni, dając rezultat w postaci ekonomicznej jazdy. Przyczyną, dla której auto zyskuje tak płynną opływowość, jest radialna konstrukcja dętek. To ona przekłada napór podłoża w równomierny sposób na całość kół, żeby jazda była lekka i szybka. Samochód wyposażony w te szybkobieżne artykuły może spokojnie pędzić przez szosy i autostrady do maksymalnej prędkości 270 km/h (indeks W).

Szybko i bezpiecznie - tak mogłaby brzmieć dewiza kierowcy rajdowego.

Również możesz czuć bezpieczeństwo, prowadząc samochód pewnie i bez przygód, gdy zamontujesz nowe opony Headway - gdyż umożliwiają one precyzyjne manewrowanie. Na każdym z 5 bloków bieżnika znajdują się wyżłobienia i rowki, które prawidłowo odprowadzają nadmiar wilgoci. Możesz skręcać, nawracać i hamować na wilgotnej powierzchni z poczuciem pewności, że auto zareaguje na czas.

Korzystając ze strony Tirendo.pl, zamawiasz profesjonalne ogumienie pod wskazany adres, dzięki czemu montaż przeprowadzasz w najbliższym dla siebie punkcie motoryzacyjnym. A potem możesz cieszyć się z dużej prędkości, bezpiecznego manewrowania pojazdem i właściwej przyczepności nawet w te niepogodne dni.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji