Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Hercules

Opony Hercules – amerykańska jakość i precyzja

Firma Hercules istnieje pod obecną nazwą od 1960 roku i specjalizuje się w produkcji dobrych opon do aut osobowych, autobusów, ciężarówek i pojazdów specjalnych. Obecnie właścicielem tej marki jest koncern Cooper Tire & Rubber Company. Opony Hercules są synonimem amerykańskiej jakości i bardzo dobrych parametrów i są chętnie wybierane przez kierowców zarówno na miejskie trasy, jak i do podróży długimi autostradami.

Opony Hercules produkowane są w wariantach letnim, zimowym oraz jako opony całoroczne. Dzięki optymalnej elastyczności używanej gumy oraz wzmocnionej konstrukcji wewnętrznej są one ponadprzeciętnie wytrzymałe. Nowoczesny bieżnik zapewnia dobre parametry jazdy w deszczu, usuwający skutecznie wodę spod opon i stabilizując auto na drodze, także na zakrętach, Hercules posiada również modele przeznaczone dla szybkich samochodów sportowych o dużych pojemnościach silnika, takich marek jak Ford, popularnych zwłaszcza w Ameryce. Opony tej klasy charakteryzują się zwiększoną powierzchnią styku opony z jezdnią, którą uzyskano poprzez odpowiednie ukształtowanie bieżnika. Daje to efekt lepszej przyczepności, nawet przy dużych prędkościach oraz przy dużej masie auta, kierowanej na osie kół. Dodatkowo, producent ma w ofercie także opony dla terenowych aut off-road i z napędem na 4 koła. Opony Hercules teraz dostępne są także w Polsce, w naszym sklepie internetowym Tirendo.pl. Kup dobre amerykańskie opony i przekonaj się o ich jakości.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji