/

Opony Hercules

Niestety nie znaleziono wyników dla Twojego wyszukiwania. Zmień parametry wyszukiwania, aby odszukać produkty.  Według modelu pojazdu

Opony Hercules – amerykańska jakość i precyzja

Firma Hercules istnieje pod obecną nazwą od 1960 roku i specjalizuje się w produkcji dobrych opon do aut osobowych, autobusów, ciężarówek i pojazdów specjalnych. Obecnie właścicielem tej marki jest koncern Cooper Tire & Rubber Company. Opony Hercules są synonimem amerykańskiej jakości i bardzo dobrych parametrów i są chętnie wybierane przez kierowców zarówno na miejskie trasy, jak i do podróży długimi autostradami.

Opony Hercules produkowane są w wariantach letnim, zimowym oraz jako opony całoroczne. Dzięki optymalnej elastyczności używanej gumy oraz wzmocnionej konstrukcji wewnętrznej są one ponadprzeciętnie wytrzymałe. Nowoczesny bieżnik zapewnia dobre parametry jazdy w deszczu, usuwający skutecznie wodę spod opon i stabilizując auto na drodze, także na zakrętach, Hercules posiada również modele przeznaczone dla szybkich samochodów sportowych o dużych pojemnościach silnika, takich marek jak Ford, popularnych zwłaszcza w Ameryce. Opony tej klasy charakteryzują się zwiększoną powierzchnią styku opony z jezdnią, którą uzyskano poprzez odpowiednie ukształtowanie bieżnika. Daje to efekt lepszej przyczepności, nawet przy dużych prędkościach oraz przy dużej masie auta, kierowanej na osie kół. Dodatkowo, producent ma w ofercie także opony dla terenowych aut off-road i z napędem na 4 koła. Opony Hercules teraz dostępne są także w Polsce, w naszym sklepie internetowym Tirendo.pl. Kup dobre amerykańskie opony i przekonaj się o ich jakości.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.


Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.